2703
2553
عنوان

غربالگری اول

315 بازدید | 56 پست

بچه ها براغربالگری اول کی برم خوبه؟ دکترم برام تاریخ زده یازده هفته و ۳ روز میشم اون موقع..اگه چندروز بعدش برم که ۱۲ کامل بشه آزمایشگاه و سونو گراف قبول میکنن یانه؟باید همون تاریخ دکتربرم؟

بعد اول باید برم آز یا سونو؟ناشتا باید باشم ؟

من ۱۲ هفته ۴ روز رفتم 

من چون ازمایش قند هم نوشته بود گفت ناشتا باشه ولی اوصولا فقط ازمایش ان تی هست ناشتایی نمیخواد 

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

سلام عزیزدلم خوبی 

منم این هفته قراره برم 

نه اتفاقا باید آب زیاد بخوری 

ولی روده هات خالی باشن بهتره 

بعدش با جواب سونو بری برای آزمایش خون 

بین سونو و آزمایش خون نباید بیشتر از ۲۴ساعت فاصله بیفته 

اول سونو .باید چیز شیرین بخوری. بعد با جوابش میری آز. راستش فک‌کنم ۱۲ هفته و چند روز بری بهتره. د ...

آها..آره فک کنم اشتباه حساب کرده..آخه گفت اول برو آز بعد سونو..پس نباید ناشتا باشم ؟

2714

سلام عزیزم

۱۱هفته و ۳ روز خیلی زوده تازه از ۱۱هفته و ۵ روز سونوNTانجام میشه.

بهتره همون ۱۲هفته ۱روز اینا بری

اگه تو این چندروز ماه تغییری نکنه ایرادی نداره ولی اگه مثلا تاریخ سونو تو دفترچه واسه آذر هست و شما دی بری دیگه ارزشی نداره البته که بیمه فقط بخشی از سونو رو قبول میکنه و آزمایشش کلا آزاد هست

اول سونو انجام میشه و تا فاصله حداکثر ۲۴ساعت باید  آزمایش رو بدی و نیازی به ناشنایی هم نداره

پزشک عمومی هستم👩‍⚕️سوالی داریداگه علمش رو داشته باشم،  پاسخگو هستم
جنسیتشم گفت بهت؟چرا از قند بنویسه برامنم مینوشت بهتر نبود؟

نه معلوم نبود ۱۸ هفته گفت البته شاید چون دختر بود مشخص نشد 

اگه از وقتی باردار شدی و ننوشته چرا بهتر بود بنویسه برا من رو ماهی یبار ازمایش کامل مینویسه 

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
سلام عزیزدلم خوبی  منم این هفته قراره برم  نه اتفاقا باید آب زیاد بخوری  ولی روده ...

سلام گلم مرسی توخوبی..پس من هفته بعد برم که ۱۲ کامل بشه ..جدی؟خوب شد پرسیدم ولی آخه دکتر سونوم صبح نیست فک کنم آزمایشگاهاهم که فقط صبحاهستن

راستی برای سونو نیاز نیست مثانه ت پرباشه و قبل سونو هم حتما یه چیزی که قند ساده داره مثل کیک و آبمیوه بخور که مجبکر به تکرار سونو نشی

آها..آره فک کنم اشتباه حساب کرده..آخه گفت اول برو آز بعد سونو..پس نباید ناشتا باشم ؟

نه.اصلا نمیتونی ناشتا باشی.

باید کلی چیز شیرین بخوری.

اگرم دفعه اول نچرخید، کمپوت گیلاس خوب جواب میده.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
سلام گلم مرسی توخوبی..پس من هفته بعد برم که ۱۲ کامل بشه ..جدی؟خوب شد پرسیدم ولی آخه دکتر سونوم صبح ن ...

خب روز بعدش برو آزمایش بده ولی حتما روز بعدش بری دیگه

سلام گلم مرسی توخوبی..پس من هفته بعد برم که ۱۲ کامل بشه ..جدی؟خوب شد پرسیدم ولی آخه دکتر سونوم صبح ن ...

تاریخی که من داده میشه یازده هفته و شش روز 

اگه مطمینی بعد ازظهرش برو سونو 

فردا صبحش برو برای آزمایش 

باید جواب سونو رو هم ببری برای آزمایشگاه انگار 

2706