2737
2734
سلام بله تاپیک که می زنید در معرض دیده همست بخش بیشتر این سایت تاپیکه که ایجاد می کننو با بقیه داخل ...

تازه از تاپیک های قبلی برای مچ گیری و گاها تخریب شخصیت استارتر استفاده میکنن

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بله میتونه بخونه دیشب یک چیزی سرچ میکردم یک تاپیک مال سال ۹۱ برام باز شد

مگر اینکه تاپیک و حذف کنین

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
تبادل نظر رو میشه ویرایش یا حذف کرد؟

اونم تا زمانی که کسی داخلش نظر نذاشته میشه پاک کرد اگه یکی نظر بزاره دیگه نمیشه کاری کرد باید دیگه لینک تاپیکتو برای نی نی یار تو این تاپیک بزاریhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3298910/لینک-حذف-پست-و-تاپیک-درخواستی-کاربران

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo
بله میتونه بخونه دیشب یک چیزی سرچ میکردم یک تاپیک مال سال ۹۱ برام باز شد مگر اینکه تاپیک و حذف کنین

باید به نی نی یار بگم حذف کنه؟ بگم حذف میکنه؟ بهش بگم تاپیکامو حذف کن؟

الان پاک کردن تاپیک خیلی دردسر داره نینی یارا بیشتر وقتها قفلن سعی کن اصلا تاپیک نزنی مگه اینکه خیلی ضروری باشه 😁😁

شمایی که داری امضامو میخونی😎بله با شمام              امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😘
2738
باید به نی نی یار بگم حذف کنه؟ بگم حذف میکنه؟ بهش بگم تاپیکامو حذف کن؟

بله باید به نی نی یار حذف تاپیک بگین

لینک تاپیکتون رو میزارین تا پاک کنن

ولی راحت نیست چون بیشتر مواقع قفل تاپیکاشون باید مرتب سر بزنین تا باز بشه

برای همین ترجیحا چیزهایی رو که ممکن بعد دردسر بشه براتون پست نزارین یا تاپیک نزنین

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
اونم تا زمانی که کسی داخلش نظر نذاشته میشه پاک کرد اگه یکی نظر بزاره دیگه نمیشه کاری کرد باید دیگه ل ...

منظورم این بود ک تو تاپیک سایر دوستان اگه نظر بدیم، اون حرفی ک گفتیم رو میشه ویرایش یا پاک کرد؟ 

منظورم این بود ک تو تاپیک سایر دوستان اگه نظر بدیم، اون حرفی ک گفتیم رو میشه ویرایش یا پاک کرد؟  ...

اره عزیزم اونو همین اول تو نظرم نوشتم تا سه دقیقه می تونی بعدش دیگه نه

اره عزیزم اونو همین اول تو نظرم نوشتم تا سه دقیقه می تونی بعدش دیگه نه

ببخشید لینک و به نی نی یار پیام بدم یا تو اون فحه که گذاشتن بذارمش؟ پیام به نی نی یار میدم خطا میده

ببخشید لینک و به نی نی یار پیام بدم یا تو اون فحه که گذاشتن بذارمش؟ پیام به نی نی یار میدم خطا میده

نه پیام نده لینکو باید به صورت همین نظرات که داخل تاپیکت میزارم کپی کنی بزاری داحل تاپیکش

2706