2410
2553

حال داریا

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

بخدا عجب صبر و حوصله ایی داری و یه مخ برای خوردنم داری😑🚶🏻‍♀️

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐
2714

چون هوا سرده بعنوان پیش غذا میتونی سوپ درست کنی.

قورمه سبزی یا قیمه یا زرشک پلو به عنوان شام!! در کنارش خواستی کوبیده یا مرغ کنتاکی بزار یا سیب زمینی سرخ شده یا مرغ سوخاری درست کن!!

خدایا هزار مرتبه شکرت   

ایده جدید ندارم

میخوام‌ غذای اول مرغ مجلسی بپزم یا فسنجون

غذای نوع دوم قرمه سبزی یا ماهی توی فر

ترشی و ماست و خیار یا بورانی

با سالاد فصل و سوپ ورمیشل و ژله و لبو برای دسر و پیش غذا

پذیرایی هم که میوه و شیرینی و شکلات

شاید شیرینی خونگی هم بپزم روز قبلش

آره یک سوپ خوشمزه هم خیلی می چسبه!

من خودم همیشه سوپ جو و ورمیشل اماده میخرم هر بسته اش واسه چهار نفر خوبه !!! با هر بسته اش پنج تا لیوان اب قاطی میکنی . من که بهش هویج رنده شده خیلی خیلی کم سبزی قورمه ، کمی ابلیمو هم اضافه میکنم و پنج دقیقه قبل خاموشیش ابگوشت مرغی که از قبل درست کردم حدود سه قابلمه ابگوشت و سینه مرغ پخته و ریش ریش شده رو میریزم. محشر میشه !!!

خدایا هزار مرتبه شکرت   

بنظرم یک سوپ جو مجلسی خوشمزه 

شام هم برنج زعفرونی درست کن + اینکه روی منقل اگر دارید شوهرت جوجه ب سیخ بکشه و درست کنه ( جوجه هارو یک روز قبل مزه دار کن) 

و یک نوع خورشت مثلا قرمه سبزی یاقیمه بادمجون 

دسرم ژله ب سلیقه خودت حالا رنگین کمانی یا...

پذیرایی اولم نسکافه و چای و نی نبات وشیرینی و پشمک حاج عبدالله🤗😉 با میوه اوکیه

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...
2706