1596
1578

خريد شيرخشك هاي خارجي اس ام اي ، آپتاميل ، سيميلاك ، پدياشور و نيدو با ارسال فوري و امكان پرداخت در محل از فروشگاه مادرآن 😊 

برای مشاهده کلیک کنید

بخدا عجب صبر و حوصله ایی داری و یه مخ برای خوردنم داری😑🚶🏻‍♀️

نامه ی من به دختر عزیزم :             عزیزم هیچوقت سعی نکن منو بپیچونی  چون خودم تموم این راه هارو رفتم      هرچه قدر آدم هارا میشناسی بیشتر به حضرت سلیمان حق میدی  که چرا میرفت با یه مشت گاو و گوسفند درد دل میکرد  
1546

چون هوا سرده بعنوان پیش غذا میتونی سوپ درست کنی.

قورمه سبزی یا قیمه یا زرشک پلو به عنوان شام!! در کنارش خواستی کوبیده یا مرغ کنتاکی بزار یا سیب زمینی سرخ شده یا مرغ سوخاری درست کن!!

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هزار مرتبه شکرت   
8

ایده جدید ندارم

میخوام‌ غذای اول مرغ مجلسی بپزم یا فسنجون

غذای نوع دوم قرمه سبزی یا ماهی توی فر

ترشی و ماست و خیار یا بورانی

با سالاد فصل و سوپ ورمیشل و ژله و لبو برای دسر و پیش غذا

پذیرایی هم که میوه و شیرینی و شکلات

شاید شیرینی خونگی هم بپزم روز قبلش

دوستان یک سال و نیم بیشتره که خونه من نیومدند. بابای من بزرگ فامیله. گفتم یک کم به هم نزدیک تر بشیم!

خیلی خوبه صله رحم به جا میاری عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هزار مرتبه شکرت   
آره یک سوپ خوشمزه هم خیلی می چسبه!

من خودم همیشه سوپ جو و ورمیشل اماده میخرم هر بسته اش واسه چهار نفر خوبه !!! با هر بسته اش پنج تا لیوان اب قاطی میکنی . من که بهش هویج رنده شده خیلی خیلی کم سبزی قورمه ، کمی ابلیمو هم اضافه میکنم و پنج دقیقه قبل خاموشیش ابگوشت مرغی که از قبل درست کردم حدود سه قابلمه ابگوشت و سینه مرغ پخته و ریش ریش شده رو میریزم. محشر میشه !!!

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هزار مرتبه شکرت   

بنظرم یک سوپ جو مجلسی خوشمزه 

شام هم برنج زعفرونی درست کن + اینکه روی منقل اگر دارید شوهرت جوجه ب سیخ بکشه و درست کنه ( جوجه هارو یک روز قبل مزه دار کن) 

و یک نوع خورشت مثلا قرمه سبزی یاقیمه بادمجون 

دسرم ژله ب سلیقه خودت حالا رنگین کمانی یا...

پذیرایی اولم نسکافه و چای و نی نبات وشیرینی و پشمک حاج عبدالله🤗😉 با میوه اوکیه

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...
1537