1608
1605

سیسمونی  نی نی لازم

اولین ، معتبرترین و کاملترین فروشگاه اینترنتی سیسمونی

همراه با مشاوره رایگان برای مادران

1522

سرهمی پاندا  کوچولو ی مسکل خشکل

زندگی یک فرصت کوتاهه بی خیال باش هرچه دوست داری انجام بده این زندگی خوابی بیش نیست رویای شیرین و کابوس ترسناک دارد که هردو واهی و گذراس و بزودی بیدار خواهیم شد.
1432
اوخییی دختر من لباس گربه اش رو داره گربه سفید مشکی با گوشای صورتی ملیح خواهرشوهرم از بلاد کفر اور ...

من عاشق بلاد کفرم

زندگی یک فرصت کوتاهه بی خیال باش هرچه دوست داری انجام بده این زندگی خوابی بیش نیست رویای شیرین و کابوس ترسناک دارد که هردو واهی و گذراس و بزودی بیدار خواهیم شد.
اوخییی دختر من لباس گربه اش رو داره گربه سفید مشکی با گوشای صورتی ملیح خواهرشوهرم از بلاد کفر اور ...

😂

مدرس ریاضی گرگان. صد در صد تضمینی. دبستان۲۰ تومن، متوسطه اول ۲۵، متوسطه دوم۳۰.  دانش آموز پایه ۱۱ از نمره ی ۷ رسوندم به ۱۷.۵.  این فقط یه مثالش بود.            متولد ۸۲ نیستم😐

ببخشید خواهرشوهرت تو کدوم بالاد کفره؟ میخوام بدونم تو بلاد کفر با حقوق ۶هزار یورو زندگی خوبی میشه داشت؟

1403
ببخشید خواهرشوهرت تو کدوم بالاد کفره؟ میخوام بدونم تو بلاد کفر با حقوق ۶هزار یورو زندگی خوبی میشه دا ...

بلاد کفر کجاست؟!

من فک کردم اسی داره به خواهر شوهرش فحش میده که میگه از بلاد کفر اورده

فقط 31 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه مایلی یه صلوات برا سلامتی نی نی ام میفرستی؟!🌹                                              خاله ها خدا منو بعد از کلی انتظار به مامانم داده دعا میکنید قلب کوچیکم بزنه دعا میکنید صحیح و سلامت بیام بغلش خاله های منتظر غصه نخوریدا مامان منم مثل شما یه روز خیلی ناامید بود ولی خدا معجزه شو نشون داد شماهم صبور باشید تا بزودی فرشته تون بیاد تو دلتون ان شاءالله