1608
1605

سلام دوستا

خوبید

تورو خدا کمک کنید

امپول پروژستون 2تا زدم هفته پیش ولی هتوز پری نشدم

به شدت هم بهم ریختم

از منفی بود

ذخیره تخمدانم پایینه و تخمدان چپم کوچیک شده

لطفا اگر نجربه ای دارید بگید

ممنونم

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

1613
من زدم علایم پریود داشتم اما۱۳ روز طول کشید تابیاد

من اولین باره اینطوری شدم

دیروز به دکی زنگ زدم

گفت دو تا دیگخ بزن

عوارض نداره؟

وای که از اون هفته زدم حالم خیلی منقلب و خراب بود

اخه چرا؟ من خوب بودم تصمیم دارم به بارداری این پری و بشم اقدام میکنم نگرانم

ببین متاسفانه از نوزادی ک میای از شکم مادر بیرون ی ذخیره تخمدانی هرکی داره برا خودش متاسفانه کسایی هستن مثل شما و یا من ب مرور چند سالی ک هعی میگذره و فرد ب بلوغ میرسه و بزرکتر میشه این ذخیره کاهش پیدا میکنه و تخمدان ظرفیته تخمک سازیش میاد پایین و اندازه تخمدان کوچک میشه تا جایی ک از کار بعدن میوفته و دیگ تخمدان قادر نیس تخمک بسازه و از کار میوفته و اندومتره رحم هم از کار میوفته و خونریزی اتفاق نمیوفته 

این کار توو زن های ۴۰ سال ب بالا باید بیوفته ولی متاسفانه زودرس هست میاد توو سن های پایین تر گریبان گیره کسایی ک توو سن باروری هستن اتفاف میوفته برای هرچی سریعتر ک جلوشو بگیری و حداقل یائیسه نشی زودتر بچه دار شو حتمن 

و اینکه تحت درمان باش موفق باشی دوست عزیز😘

1432
ببین متاسفانه از نوزادی ک میای از شکم مادر بیرون ی ذخیره تخمدانی هرکی داره برا خودش متاسفانه کسایی ه ...

ممنون عزیزم 

من 33 سالمه

به نظرت با درمان خوب میشم

بهم قرص ova boost داد دکترم و دوفاستون

انشاله که پری بیاد و من اقدام کنم

1523
ممنون عزیزم  من 33 سالمه به نظرت با درمان خوب میشم بهم قرص ova boost داد دکترم و دوفاستون ا ...

این ذخیره هیچ وقت خوب شدنی نیست فقط باید ازش فرار کرد ک بچه دار بشی چون کاریش نمیشه کرد نارساییه تخمدانه 

قرصی هم ک داده خوبه ولی خب قرص محرک تخمک سازی هم بگیر و اقدام کن 

من خودم وضعیتم خیلی خوب نبود ۲۲ سالمه نازایی کشیدم ۲ سال ی لولم بستس شوهرم ضعیف برای کاشت رفته بودم اقدام کنم ک زد این ماه طبیعی حامله شدم دوقلو 😘 انشالله دامن همه سبز بشه 

1578