1542
1578
عنوان

کسی اطرافتون هست که ..

89 بازدید | 13 پست

که هرچقدر بهش بگی گوش نده و کار خودشو بکنه . تو خانواده من به یکی شون هرچی میگیم چند روز تغییر میکنه بعد مدتی کار خودشو میکنه  . راه چاره چیه ؟ 

منم همینطوریم گوش نمیگیرم

فقط 33 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه مایلی یه صلوات برا سلامتی نی نی ام میفرستی؟!🌹                                              خاله ها خدا منو بعد از کلی انتظار به مامانم داده دعا میکنید قلب کوچیکم بزنه دعا میکنید صحیح و سلامت بیام بغلش خاله های منتظر غصه نخوریدا مامان منم مثل شما یه روز خیلی ناامید بود ولی خدا معجزه شو نشون داد شماهم صبور باشید تا بزودی فرشته تون بیاد تو دلتون ان شاءالله                                                                   

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

اره خودمم

منظورم کار اشتباهه . در خونه رو ميبنده بعد باز تکون میده ببینه بسته شده یا نه!! . کنترل تی وي دوست داره همیشه دستش باشه . شما بودین چیکار میکردید باهاش ؟ 

1546

خواهرررررم دیوونمون کرده😐🚶🏻‍♀️

نامه ی من به دختر عزیزم :             عزیزم هیچوقت سعی نکن منو بپیچونی  چون خودم تموم این راه هارو رفتم      هرچه قدر آدم هارا میشناسی بیشتر به حضرت سلیمان حق میدی  که چرا میرفت با یه مشت گاو و گوسفند درد دل میکرد  
1432

چک کردن در برای اطمینان از بسته شدنش کار غیر قابل تحملی نیست ها.. 

خدا جونم یه دختر ناز دارم .  فرشته دومم قبل از اینکه حس اش کنم، آسمونی شد😔. فرشته سومم الان تو دلمه. میشه مراقبش باشی؟؟ 🙏😇🤗🙏