2703
2553

سلام قبلا هم گفتم کیست بزرگ دارم قبل از شروع دوفاستون تهوع داشتم هر چهار پنج روزی یه بار که فهمیدم کیست دارم.الان از دیشب دوفاستون خوردم الان تهوع دارم یعنی به خاطر دوفاستونه یا کیست.کسی با کیست بزرگ قبل از مصرف قرص تهوع داشته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
واسه کیسته عزیزم منم ۹سانتی داشتم همش گلاب به جمالت میاوردم بالا رفتم دکتر فهمیدم کیست دارم &nb ...

اینقد برا تهوع ناراحت بودم دیگه فک میکردم سرطان معده دارم رفتم دکتر گفت کیستت اندازه لیمو گفتم تهوع دارم گفت ربطی به کیست نداره بعد از چند نفر پرسیدم گفتند کیست تهوع میاره.شما قبل از مصرف قرص تهوع داشتی مثله من. 

قرص دیشب خوردم نباید تا الان تهوعش تموم بشه

ن برا قرصه تا آخرین قرص میخای تهوع بگیری

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 
2714
منم کیست دارم  با کیست میخوای حامله بشی؟

نه عزیزم من بپه دارم دیگه نمیخوام ولی خواهرم هم کیست ساده داشت هم کیست بزرگ مشکوک به اندومتروما الان حامله است خدارو شکر یه کم دور شد ولی حامله شد بدون روشهای کمک باروری

2706