2737
2734

مدام خواب میبینم خونمون خیلی خیلی خیلی فرسودس و حیوانات عجیب غریب و بسیار زیادی تو تمام سوراخ سنبه های خونم لابه لای تک تک وسایل زندگی میکنن

فکر نکنم ... 

ولی اگر خودت چنین حدسی میزنی، گوشه های قرآن رو بزن توی یه ظرف آب ، بعد از اون آب به چهار گوشه ی خونت بپاش 

یا اینکه قرآن زیاد بخون حتی ۴ قل هم خوبه . سوره تکویر هم خوبه روزی ۷ بار تا سه روز 

فکر نکنم ...  ولی اگر خودت چنین حدسی میزنی، گوشه های قرآن رو بزن توی یه ظرف آب ، بعد از اون آب ...

خودم چیزی نمیدونم. خیلی گیج شدم هر فعه خواب میبینم از دور نشستم و حیوانات دارن از سروکول خونمون بالا میرن و من با خودم میگم چقدر ابلهم هنوز دارم با همچنین وضعی تو این خونه زندگی میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودم چیزی نمیدونم. خیلی گیج شدم هر فعه خواب میبینم از دور نشستم و حیوانات دارن از سروکول خونمون بالا ...

ممکنه قبلش به چیزی فکر کرده باشی و توی ضمیر ناخوداگاهت مونده و خوابشو میبینی .. اما در کل برای هرکسی خوابتو تعریف نکن چون میگن اولین کسی ک خوابو تعبیر کنه ، نزدیک به همون میشه،، ان‌شاءالله که خیر هست .. بالاخره حیوانات هم مخلوقات خدا اند .. معنی خوابت میتونه رزق و مال هم باشه

2728

اره نشونه طلسمه خونتو تمیز نگهدار شبا طرفارو بشور اشعال اشپزخونه نمونه از خونه خارج کن تو خونه قرانو بقره پخش کن اب بزار کنار صوت قران از اون اب بپاش به سقف و دیوارای خ ونه مرتب تو خونه قران پخش کن تا پاک سازی بشه و انرزی مثبتش زیاد شه

اره نشونه طلسمه خونتو تمیز نگهدار شبا طرفارو بشور اشعال اشپزخونه نمونه از خونه خارج کن تو خونه قرانو ...

واقعا نشونه طلسمه؟نیم ساعت پیش خواب دیدم تو خونم موجودات بسیار زیادی سبز رنگ مثل غورباقه تمام خونم رخنه کرده بودن و من از دور داشتم نگاه میکردم میدیدم زیر پتوهام بالش فرش کمد پر بود ازون موجودات