2726
عنوان

هوووووف خسته ام کرده

295 بازدید | 27 پست

از جمعه هفته پیش تا حالا قهره دیگه کم اوردم خسته شدم از دستش منم  صبری دارم اینجوری  دارم ازش سرد میشم  الان حدی شده که دیکه سکوتش اذیتم نمیکنه بلکه دیشب حس میکردم راحت ترم هستم... شوهرم دیگه زیادی لوس شده ..چی کار کنم خودش بیاد آشتی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

هی سلام میدی خداحافظی میکنی 

به درخواست رابطه اش جواب میدی

حتما غذای خوبم درست میکنی خونه رو هم تمیز میکنی

اینجوری میبینه همه چیزش به راهه اعصابشم ارومه چون با شما حرف نمیزنه و زندگیشم سر جاشه

یهو نه اما کم کم تغییر رویه بده

مثلا امشب که اومد سلام نده

وقتی فهمیدی داره میاد داخل بدو برو تو اتاق خواب خودتو مشغول کن

مشغول چیزی غیر از کار خونه

اصلا هم بیرون نرو...احتمال داره بیاد ببینه کجایی..اگرم نیومد نرو...بعد یه ربع بیست دقیقه برو بیرون یه چرخی بزن تو هال بعد بشین پای تلوزیون...سلامم نده

ی جوری رفتار کن انگار اصلا وجود نداره

اینجوری بکنی براش سوال میشه که چرا اینجوری شدی؟یا از خودت میپرسه که بهش جواب بده مگه تو همچین زندگی ای رو دوست نداری؟؟چون خودت اینجوری شدی منم تصمیم گرفتم طبق میل تو باشم.

اگه خودشم بخواد به جواب برسه که حتما به این نتیجه میرسه که به خاطر رفتارای خودشه

من خودم همین شرایطو داشتم

شوهرم طولانی قهر میکرد 

دفعه های اول من همش پاپیچش میشدم منت کشی میکردم

از ی جایی دیگه وقتی اون قهر میکرد من جوری رفتار میکردم که انگار اصلااااا وجود نداره

چند دفعه این کارو کردم

دفعه اخر کاری کردم دو روز تمام اون منت منو میکشید

بعدشم دیگه قهر نکرد

من خودم همین شرایطو داشتم شوهرم طولانی قهر میکرد  دفعه های اول من همش پاپیچش میشدم منت کشی می ...

وای ی ذره به منم توضیح بده من روانی شدم دارم کم میام دیشب همش فک میکردم چی شد قهر شد

2706