2726
عنوان

سفرتون رو با چه دستمالی پاک میکنین دوستان خوبم؟(عکس)

| مشاهده متن کامل بحث + 409 بازدید | 39 پست

من دخترم از بس بد غذا میخوره و همش میریزه و میپاشه حتی واسه صبحانم باید بشورم با پاک کردن و اینا رد نمیشه فقط با اب داغه داغ و مایع

واسه خونه دار شدنمون لطفا یدونه صلوات بفرستین ممنون عزیزان 💜💜💜💜

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وا چیش مضره من بشقاب میذارم روش غذامیخورم چه کارسلامتیم داره  اون لیوان وکاسه بشقاب یک بارمصرف ...

دقیقا سفره یکبار مصرفو گفتم ک مضره

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2728
من سفره پارچه ای قلمکار دارم ،که پاک کردن نمیخواد هفته ای یکبار میشورمش

منم سفره قلم کار گذاشتم روی میز هم‌ همیشه میخوریم...اصلا روی زمین نمیتونیم بشینیم و غذا بخوریم..خیلی سخته رو زمین

منم سفره قلم کار گذاشتم روی میز هم‌ همیشه میخوریم...اصلا روی زمین نمیتونیم بشینیم و غذا بخوریم..خیلی ...

نوش جانتون گلم 

سفرتون پر برکت 

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم

منم پارچه ترمه میندازم. هفته ای یکی دوبار میشورم

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
نون هیچ واکنشی بااون نشون نمیده هرکس گفته چرت محضه چون هردوماده خشک هستن  محیط زیست حالایه چیز ...

اما در مورد سفره های یکبار مصرف اگر  با آن ها تماس مستقیم نداشته باشند اشکالی ندارد، چون همه مواد غذایی داخل ظروف هستند و روی سفره قرار می گیرند.

فقط ممکن است نان را مستقیم روی سفره بگذارند یا آن را توسط این سفره ها از نانوایی تا خانه حمل کنند که به خانواده ها توصیه می شود از انجام این کار خودداری کنند و در هر شرایطی نان را درون ظروف مخصوص بگذارند.

بهتر است افراد برای حمل نان از پارچه نخی سفید و بدون چاپ و نوشته یا یک کاغذ سفید و تمیز و یا پس از اینکه نان را روی توری جلوی مغازه نانوایی سرد کردند آن را درون نایلون گذاشته و تا خانه حمل کنند.

سفره هایی که دارای نام و نشان کارخانه تولید کننده، مجوز بهداشت و پروانه ساخت و علامت استاندارد باشند و از مراکز معتبر خریداری شوند معمولا برای سلامت آسیب زا نخواهند بود.

آن دسته از سفره هایی که مرکب نقوش سطح آن به آسانی و با سایش دست جدا و دست را رنگی می کند می تواند به راحتی به مواد غذایی نیز انتقال یافته و به خصوص در تماس مستقیم با نان داغ به دلیل رطوبت ایجاد شده از بخار آن سریع تر شروع به فعل و انفعالات مضر شیمیایی کند.

مرکب های چاپ حاوی ترکیبات و فلزات سنگین و سمی هستند که در صورت تجمیع دراز مدت در بدن می توانند باعث بروز بیماری ها و مشکلات عدیده ای در مصرف کننده شوند.

وا چیش مضره من بشقاب میذارم روش غذامیخورم چه کارسلامتیم داره  اون لیوان وکاسه بشقاب یک بارمصرف ...

می دانید سفره های یکبار مصرف چه عوارضی دارند؟ این سفره ها دارای مقدار زیادی کربنات است که عوارض زیادی برای بدن دارد. از جمله این عوارض می توان به کوتاهی قد کودکان و ریزش مو اشاره کرد. همچنین مشکلاتی در معده و روده ی شما به وجود می آورد.مخرب بودن کربن به میزانی است که حتی برخی دستگاه هایی که این سفره ها را تولید می کنند، پس از تقریبا ۶ ماه نیاز به بازسازی دارند.دکتر محمد حسین عزیزی، رئیس انجمن صنایع غذایی ایران بهسلامت آنلاین گفت: بهتر است در مورد هر مطلب علمی، متخصصان مربوطه نظر بدهند. اطلاع رسانی در مورد سفره های یکبار مصرف در حیطه علمی طب سنتی نیست و اظهار نظرهای غیرتخصصی، یکی از مشکلات بزرگ جامعه ماست که باعث سردرگمی مردم می شود 

این مال سایت دکترسلامه. 

حالا یسری جنس خوبا ظاهرا مشکلی ندارن. 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
نون هیچ واکنشی بااون نشون نمیده هرکس گفته چرت محضه چون هردوماده خشک هستن  محیط زیست حالایه چیز ...

متخصصینش پس از شما کمتر اطلاع دارن عزیزم

غرض کمک ب شما بود

موفق باشین

حالا چرا انقدر شدید برخورد میکنین. ما همه با هم برای تعامل اومدیم خانم خوب

بحث از دستمال خارج شد با چی پاک میکنین دوستان؟

دستمال کاغذی حوله ای. برا مهمونیا البته. چون در حالت عادی سفرم پارچس. 

2706