1676
1605

من نزدیک 12 ساله از اینا استفاده میکنم ولی الان خیلی گرون شده گیر که نمیاد یه جا اینترنتی داره بسته سه تایی 29000 تومن به نظرم خیلی گرونههه

حالا میخواستم ببینم شما از چه دستمالی استفاده میکنید دوستان گلم

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1677

سفره پارچه ای میزارم زود زودم میشورم 

سفره پاک کردنی برا مهمونی میزارم با دستمال حوله اشپزخونه پاک میکنم

خوب باشی باهات خوبم.برای اون مخاطبای خاص سایت::: چطوری توو مجازی هم حسادت میکنین لامصباااا😂ایشالله زندگیتون انقد اروووم بشه ک بیخیال ارامش زندگی بقیه بشین💓اگه یبار برات توضیح دادم و بازم بی ادبی کردی و جواب ندادم ینی از شعورت قطع امید کردم زحمت تایپ مجدد نکشیدم😂😂
سفره ۱بارمصرف

خیلییی میگن مضره برا سلامتی. چراشو نمیدونم. 

خوب باشی باهات خوبم.برای اون مخاطبای خاص سایت::: چطوری توو مجازی هم حسادت میکنین لامصباااا😂ایشالله زندگیتون انقد اروووم بشه ک بیخیال ارامش زندگی بقیه بشین💓اگه یبار برات توضیح دادم و بازم بی ادبی کردی و جواب ندادم ینی از شعورت قطع امید کردم زحمت تایپ مجدد نکشیدم😂😂
1668

من دخترم از بس بد غذا میخوره و همش میریزه و میپاشه حتی واسه صبحانم باید بشورم با پاک کردن و اینا رد نمیشه فقط با اب داغه داغ و مایع

واسه خونه دار شدنمون لطفا یدونه صلوات بفرستین ممنون عزیزان 💜💜💜💜
وا چیش مضره من بشقاب میذارم روش غذامیخورم چه کارسلامتیم داره  اون لیوان وکاسه بشقاب یک بارمصرف ...

دقیقا سفره یکبار مصرفو گفتم ک مضره

من سفره پارچه ای قلمکار دارم ،که پاک کردن نمیخواد هفته ای یکبار میشورمش

منم سفره قلم کار گذاشتم روی میز هم‌ همیشه میخوریم...اصلا روی زمین نمیتونیم بشینیم و غذا بخوریم..خیلی سخته رو زمین

1651