1542
1578

من نزدیک 12 ساله از اینا استفاده میکنم ولی الان خیلی گرون شده گیر که نمیاد یه جا اینترنتی داره بسته سه تایی 29000 تومن به نظرم خیلی گرونههه

حالا میخواستم ببینم شما از چه دستمالی استفاده میکنید دوستان گلم

طرز تهیه‌ی شربت زعفران و خواص شربت زعفرانی

کلیک کنید

سفره ۱بارمصرف

لطفاامضام روکامل بخونید.من۹۲کیلوبودم،همیشه ازتمامی جمع هافرارمیکردم حوصله متلک های دیگران رونداشتم ازخریدرفتن بیزاربودم چون همیشه با۱جمله روبه رومیشدمسایزشما؟؟؟نداریم.خلاصه روحیه داغونی داشتم تااینکه خردادماه ۹۷تصمیم گرفتم وزن کم کنم خداروشکرباکالری شماربرنامه مانکن تونستم به وزن۵۷/۹۰۰برسم،هدف اولم ۵۱کیلوهست...بعداگرهنوزم حس کردم اضافه دارم ادامه میدم تابه وزن ایده آلم برسم وبرای همیشه تثبیت خواهم کرد(قد۱۵۷استخون بندی درشت).خیلی مطمئن حرف میزنم نه؟چون من میتونم  به هرچی که اراده کنم برسم.
1546

سفره پارچه ای میزارم زود زودم میشورم 

سفره پاک کردنی برا مهمونی میزارم با دستمال حوله اشپزخونه پاک میکنم

لااااایک نکن دیگه چرا نمیفهمی!؟؟؟؟ درجواب بعضیا ک درمقابل فهمیدن مقاوت میکنن و فقط حرف خودشومو میزنن و مدام ریپلای میکنن میگم: تو درست میگیییی😂
سفره ۱بارمصرف

خیلییی میگن مضره برا سلامتی. چراشو نمیدونم. 

لااااایک نکن دیگه چرا نمیفهمی!؟؟؟؟ درجواب بعضیا ک درمقابل فهمیدن مقاوت میکنن و فقط حرف خودشومو میزنن و مدام ریپلای میکنن میگم: تو درست میگیییی😂
8
به خاطر بارداریتون؟ منم رو زمین غذا بیشتر بهم میچسبه

بله 

روی زمین هم خوبه اما وقتی بچه بیاد دیگه نمیشه روی زمین غذا خورد

من ولی اصلم ، پر از دردم  ، من .....خسته ام ، سردم
1537

من دخترم از بس بد غذا میخوره و همش میریزه و میپاشه حتی واسه صبحانم باید بشورم با پاک کردن و اینا رد نمیشه فقط با اب داغه داغ و مایع

لایککککک نکنیددددددد  ریپ کنین دوست دارم 😆😆😆 دیوونه هم خودتونین😎😎
خیلییی میگن مضره برا سلامتی. چراشو نمیدونم. 

وا چیش مضره من بشقاب میذارم روش غذامیخورم چه کارسلامتیم داره 

اون لیوان وکاسه بشقاب یک بارمصرفه نه سفره

لطفاامضام روکامل بخونید.من۹۲کیلوبودم،همیشه ازتمامی جمع هافرارمیکردم حوصله متلک های دیگران رونداشتم ازخریدرفتن بیزاربودم چون همیشه با۱جمله روبه رومیشدمسایزشما؟؟؟نداریم.خلاصه روحیه داغونی داشتم تااینکه خردادماه ۹۷تصمیم گرفتم وزن کم کنم خداروشکرباکالری شماربرنامه مانکن تونستم به وزن۵۷/۹۰۰برسم،هدف اولم ۵۱کیلوهست...بعداگرهنوزم حس کردم اضافه دارم ادامه میدم تابه وزن ایده آلم برسم وبرای همیشه تثبیت خواهم کرد(قد۱۵۷استخون بندی درشت).خیلی مطمئن حرف میزنم نه؟چون من میتونم  به هرچی که اراده کنم برسم.
وا چیش مضره من بشقاب میذارم روش غذامیخورم چه کارسلامتیم داره  اون لیوان وکاسه بشقاب یک بارمصرف ...

دقیقا سفره یکبار مصرفو گفتم ک مضره

من سفره پارچه ای قلمکار دارم ،که پاک کردن نمیخواد هفته ای یکبار میشورمش

منم سفره قلم کار گذاشتم روی میز هم‌ همیشه میخوریم...اصلا روی زمین نمیتونیم بشینیم و غذا بخوریم..خیلی سخته رو زمین

1547