1600
1480

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

1546
خوش به حالت چندتا داستینکس خوردی؟؟

اینی که میگی چی هست؟!

فقط 32 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه مایلی یه صلوات برا سلامتی نی نی ام میفرستی؟!🌹                                              خاله ها خدا منو بعد از کلی انتظار به مامانم داده دعا میکنید قلب کوچیکم بزنه دعا میکنید صحیح و سلامت بیام بغلش خاله های منتظر غصه نخوریدا مامان منم مثل شما یه روز خیلی ناامید بود ولی خدا معجزه شو نشون داد شماهم صبور باشید تا بزودی فرشته تون بیاد تو دلتون ان شاءالله                                                                   
8

من از سال ۹۲ خوردم تا قبل بارداریم البته همه اش داستینکس نه کابرگولین هم خوردم 

دوماهه نرمال میشه ولی مهم اینه بدون دارو میره دوباره بالا یانه 

که مال من میرفت اگه نمیخوردم

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
من از سال ۹۲ خوردم تا قبل بارداریم البته همه اش داستینکس نه کابرگولین هم خوردم 

چرا این همه طول کشید؟؟

من چند تا ایرانی خوردم نیومد پایین بدتر رفت بالا، اندفه ۲ تا داستینکس خوردم، نمیدونم چجوره الان! به نظرت میشه وسط سیکل رفت آزمایش؟؟ 🤔🤔

قرصه، واسه درمان پرولاکتین بالا

پرولاکتین چیه؟!

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه مایلی یه صلوات برا سلامتی نی نی ام میفرستی؟!🌹                                              خاله ها خدا منو بعد از کلی انتظار به مامانم داده دعا میکنید قلب کوچیکم بزنه دعا میکنید صحیح و سلامت بیام بغلش خاله های منتظر غصه نخوریدا مامان منم مثل شما یه روز خیلی ناامید بود ولی خدا معجزه شو نشون داد شماهم صبور باشید تا بزودی فرشته تون بیاد تو دلتون ان شاءالله                                                                   
پرولاکتین چیه؟!

هرمون شیر دهی ،البته خیلی کارای دیگه میکنه، مانع تخمک گذاری میشه که آدم به بچش شیر بده و حامله نشه، وقتی کسی توی اقدامه و این هرمون بالا باشه مانع بارداری میشه

چرا این همه طول کشید؟؟ من چند تا ایرانی خوردم نیومد پایین بدتر رفت بالا، اندفه ۲ تا داستینکس خوردم، ...

هر موقع مبشه بری ولی دقیق تر اینه روز دوم یا سوم پریود باشه 

خب دیکه میگم پایین بود حتی از رنج ازمایشگاه پاییتر ولی تا ۳ ماه ازمایشی نمیخوردم میدیم رسیده به ۱۰۰۰ مثلا 

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
1563
هرمون شیر دهی ،البته خیلی کارای دیگه میکنه، مانع تخمک گذاری میشه که آدم به بچش شیر بده و حامله نشه، ...

اها مرسی که وقت گذاشتی و توضیح دادی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1579