2726
عنوان

درباره ترشحات

| مشاهده متن کامل بحث + 282 بازدید | 42 پست
من هنوز فردا موعدمه هر وقت میخام پری شم دو یا سه روز قبلش ترشحات سفید غلیظ دارم یعنی الانم میخام پری ...

منم فردا موعدمه

حالا واسه من برعکسه هرماه قبل پریود نوک سینه هام درد میگرفت این ماه درد نمیکنه

بنظرم بازم به علائم توجه نکنیم بهتره چون علائم پریودی و بارداری یکیه

آدم‌هایی که هیچوقت حوصله ندارند، بیشتر از همه انتظار کشیده‌اند و چه سخت میگذرند روزهای انتظار...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم فردا موعدمه حالا واسه من برعکسه هرماه قبل پریود نوک سینه هام درد میگرفت این ماه درد نمیکنه بنظ ...

اره واقعا ایشالله ک باردار باشی.ولی من علایمم از پنج روز بعد اقدام شروع شد نمیدونم چرا

وای بخدادایقدر ناراحتم میگم این ترشحات ک اومده بخاطر پریودیه😭

ناراحت نباش عزیزم خداروچ دیدی..من همه این علایمارو ک گفتی دارم اماترشحات ندارم برای همین میگم احتمال بارداری داری..تکرر ادرار تداری؟؟

انسانم آرزوست..
میگم میشه کسی این علایم مثلا همین ترشحاتی ک برا پریودی داره موقع بارداری هم داشته باشه؟یعنی هفته اول ...

احتمالا بارداری

مرنجان دلم را ، که این مرغ وحشی 🕊                                     ز بامی که برخواست ، مشکل نشیند  ....💔
اره واقعا ایشالله ک باردار باشی.ولی من علایمم از پنج روز بعد اقدام شروع شد نمیدونم چرا

انشاالله که شما هم باردار باشی

خیلی زود رفتین آزمایش

میشه عکس بیبی رو بفرستی؟

آدم‌هایی که هیچوقت حوصله ندارند، بیشتر از همه انتظار کشیده‌اند و چه سخت میگذرند روزهای انتظار...
من هنوز فردا موعدمه هر وقت میخام پری شم دو یا سه روز قبلش ترشحات سفید غلیظ دارم یعنی الانم میخام پری ...

اگه سابقه داشتی خب حتما مال پریوده.درد ملاک.نیس بعضی وقتا کم و زیادم میشه.ولی خارش سینه مشکوکه

ناراحت نباش عزیزم خداروچ دیدی..من همه این علایمارو ک گفتی دارم اماترشحات ندارم برای همین میگم احتمال ...

تکرر ادارم دارم😂اما قبلا هم داشتم فک کنم بخاطر عفونت تکرر ادرار دارم😔

نه باردار نیست باید تست بده

آخه من دو تا بارداری داشتم.هر دوتاشو از درد کمر و درد سینه و ترشح متوجه شدم.

انشاله که اسی هم بارداره

مرنجان دلم را ، که این مرغ وحشی 🕊                                     ز بامی که برخواست ، مشکل نشیند  ....💔
2706