2726
عنوان

تولدشوهرم بیایین کمممک

| مشاهده متن کامل بحث + 652 بازدید | 73 پست
مثلا بعدا بگه شمار دوستمو از کجا آوردی و..... چرا زنگش زدی و....،

ن بابا این دوتسش مجرده 

هرجامیخواد بره میگه بیاید منو ببرید 

راحت ترازیناست 

روابطمون خیلی بااحترامه اینطور موردی نداریم

آرامش خودتون رو فدای بی شعوری دیگران نکنید😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دومین تولدشه میدونم بادوستاش بهم خوش میگذره دوستش مجرده خونش جداشت میخوا همه رو جمع کنه خونش البته ...

اگه همسرت یا دوستش فکر بد نمیکنه خوبه ولی بعد بنظرت همسرت فکر نمیکنه ایده از دوستش بوده؟؟؟

2728

ب نظرم تو خونه بگیر دو نفره هم بگیر،برو کلی گل بگیر فرق نمیکنه چه گلی فقط گلبرگ هاش قرمز باشه از در ورودی تا جایی ک کیک تولد گذاشتی با گلبرگ ها فرش قرمز درست کن،فقطم بادکنک بزن قرمز و سفید یا قرمز و مشکی بعد بهش زنگ بزن بگو عزیزم من ممیرم خونه مامانم اینا توام شب بیا اونجا بعد از چند دقیقه بگو قبل اینکه بیای برو از خونه فلان شالمو بیار خواهرم میخواد بره فلان جا از فلان شال من خوششذمیاد میخواد اونو سرش کنه بعد شوهرت ب امید اینک خونه کسی نیست یهو چراغو روشن کنه و پاشو روی گلبرگ ها بذاره و برو که رفتیم،من اگ ی روز ازدواج کنم حتما این کار هارو واسه همسرم میکنم و سعی میکنم دو نفره باشه ک فقط حواسش به من باشه،بعد اینک کیک رو خوردیم میشینم کلی باهاش از خاطذه های خوشمون تعریف میکنم بعدش میرم اتاق خودمو واسه س ک س مشتی آماده میکنم خخخخخ

حس خوبی نبود واینکه شوهرم ناراحت شد با دوستش حرف زدم و همینطور دوستش فکرای بد کرد فکر کرد دیگه باید هر روز بهم پیام بده اصلا خوب نبود حسش بعدشم مردونه حرفای خیت میزدن منم اون وسط اه اصلا توب نبود 

در شان خودت رفتار کن نه در شان دیگران 
اگه همسرت یا دوستش فکر بد نمیکنه خوبه ولی بعد بنظرت همسرت فکر نمیکنه ایده از دوستش بوده؟؟؟

ب اینم فک کردم ولی خب اخرش میفهمه دیگه

مهم شاد بودن شوهرمه این چیزا واسم مهم نیست

ولی دوستان میگن این کارو نکن نمیدونم چرا

آرامش خودتون رو فدای بی شعوری دیگران نکنید😊
ب نظرم تو خونه بگیر دو نفره هم بگیر،برو کلی گل بگیر فرق نمیکنه چه گلی فقط گلبرگ هاش قرمز باشه از در ...

اولش قشنگه بعد ۵ دقیقه چی بگیم به هم .

همین کادو میکنم اما با جمع که بعدش بزنیم برقصیم 

در شان خودت رفتار کن نه در شان دیگران 
به نظرتون همراه اول چه ساعتی پیام تولد میده 😕من پاکش کنم

وای من چن دفعه غافلگیرش کردم مثلا از نظرخودم ولی نگو از صبحش میدونسه؟😂😂😂😂ی دفعه پسرمون اومد ت راه مدرسه زودتر ب باباش تبریک بگه تا شب نشده مثلا. بعد باباش گفته ممنون ولی شما دومین نفری اولیش همراه اول بوده😂پسرم بعداظهراومد گفت مامان شما میشی سومین نفر چون همراه اول اولین نفربوده بابارو غافلگیر کرده😂

به نظرتون همراه اول چه ساعتی پیام تولد میده 😕من پاکش کنم

برا شوهرم همیشه کله صبح  پیام میدی شوهر من یه هفته پیش   بهش گفتم خیلی وقته رستوران منو نبردی رستوران گفت اشکال نداره تولدم منو میبری رستوران 

هی هر چند روز یه بار میگه دارم وارد بحران ۳۰ سالگی  میشم 

شما فک کنم یادش برع تولدشو 🤣

میدونی نی نی سایت  تلگرام ، واتساب ، ..... و حتی اینستا  هم هرچقدر هم زرق و برق  داشته  باشن  بازم  بعد  یه مدت دلت و میزنه  میدونی چرا چون همش تظاهر  همش  فقط  رو کم کنی  همش .....  اما اینجا نی نی سایت  ما  خودمونیم  خود واقعیمون  اخه  هیشکی هیشکی  رو نمیشناسیم .  اینجا  نی نی سایت  خواهرانه  بهم کمک میکنیم  درد و دل  میکنیم  اینجا جای خوبیه برا درد و دل  کردن  ما خانوما  حرفایی که تو دلمونه   غصه هامون  حتی وقتی نمیتونیم  به نزدیک ترین کسمون  بزنیم   اینجا راحت  میگیم    ممنونم  نی نی سایتی ها  وقتی با شماها حرف میزنم   اروم میشم   دلم  سبک  میشه  الهی همیشه  باشید 😍    
2706