2726
عنوان

تولدشوهرم بیایین کمممک

| مشاهده متن کامل بحث + 652 بازدید | 73 پست
یک چیزی بگم به این شوهرا یک تولد کوچیک بگیره از سرشونم زیاده البته نظر شخصیمه  ولی من جای تو ب ...

خونه بزن برقص داره شادی داره کافه مودبانست خیلی خخخ

در شان خودت رفتار کن نه در شان دیگران 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها بنظرتون با ۱۰۰ تومن میتونم زنجیر نقره بخرم ؟؟؟؟؟☹

نه فک نکنم من داداشم یه انگشتر قبل عید خرید ۱۲۰ زنجیر که سنگین ترع 

میدونی نی نی سایت  تلگرام ، واتساب ، ..... و حتی اینستا  هم هرچقدر هم زرق و برق  داشته  باشن  بازم  بعد  یه مدت دلت و میزنه  میدونی چرا چون همش تظاهر  همش  فقط  رو کم کنی  همش .....  اما اینجا نی نی سایت  ما  خودمونیم  خود واقعیمون  اخه  هیشکی هیشکی  رو نمیشناسیم .  اینجا  نی نی سایت  خواهرانه  بهم کمک میکنیم  درد و دل  میکنیم  اینجا جای خوبیه برا درد و دل  کردن  ما خانوما  حرفایی که تو دلمونه   غصه هامون  حتی وقتی نمیتونیم  به نزدیک ترین کسمون  بزنیم   اینجا راحت  میگیم    ممنونم  نی نی سایتی ها  وقتی با شماها حرف میزنم   اروم میشم   دلم  سبک  میشه  الهی همیشه  باشید 😍    
2728
به نظرم یه کافه رو بسپر ،بعد به یه دوستاش بگو جمعه زنگ بزنن مثلا شمارو دعوت کنن اونجا بعدشم ....‌

میدونی اخه کافه هم خرجش از خونه کمترد ‌ نی ...

یه کافه بخوام ببرم ۲۰۰ میگیرن .

تهش میگن کافه رفتیم ولی تو خونه با ۲۰۰ میتونم یه میز شییییک بچینم  بزنیم برقصیم .

خیلی سخته  من دیشب شماره دوستشو ورداشتم از گوشیش میخوام بهش زنگ بزنم دوستاشو دعوت کنه خونشون ...

اگه اولین تولدتونه دونفره فک کنم قشنگتره. اگه همسرتون اهل دوست و رفیق هس ک ایدتون خیلی قشنگه ولی بشرطی ک ناراحت نشه ک چرا ازگوشیش شماره دوستشو گرفتی. بعد اینکه خونه مادرشوهرت منظورته؟؟؟اگه اینه یا خونه خودتون بگیر یا کافه ک همه چی دست خودت باشه کسی دخالت نکنه ک ی وقت برنامه ایی ک ت دلته بهم بزنن

فقط من با دوستم باید هماهنگ کنم اگر خونشو بده خخخ .اخه میتخوام با استرس ببرمش بگم حال دوستم بد شده بیا ببریمش بیمارستان و.....

یهو بیاد تو سورپرایز بشه خخخ

جمعه دو هفته دیگه  بدبختی اینه خونس مجبودم از روز قبل لوازم میز خوراکی مو درست کنم نمیدونم برم ...

تولد شوهرم منم جمعه هفته دیگه هست  

من میخوام با برادرشوهرم هماهنگ کنم به یه بهونه چیزی  بردش بیرون 

شماهم با یکی از دوستاش هماهنگ کن ببرتش بیرون 

میدونی نی نی سایت  تلگرام ، واتساب ، ..... و حتی اینستا  هم هرچقدر هم زرق و برق  داشته  باشن  بازم  بعد  یه مدت دلت و میزنه  میدونی چرا چون همش تظاهر  همش  فقط  رو کم کنی  همش .....  اما اینجا نی نی سایت  ما  خودمونیم  خود واقعیمون  اخه  هیشکی هیشکی  رو نمیشناسیم .  اینجا  نی نی سایت  خواهرانه  بهم کمک میکنیم  درد و دل  میکنیم  اینجا جای خوبیه برا درد و دل  کردن  ما خانوما  حرفایی که تو دلمونه   غصه هامون  حتی وقتی نمیتونیم  به نزدیک ترین کسمون  بزنیم   اینجا راحت  میگیم    ممنونم  نی نی سایتی ها  وقتی با شماها حرف میزنم   اروم میشم   دلم  سبک  میشه  الهی همیشه  باشید 😍    
اگه اولین تولدتونه دونفره فک کنم قشنگتره. اگه همسرتون اهل دوست و رفیق هس ک ایدتون خیلی قشنگه ولی بشر ...

دومین تولدشه

میدونم بادوستاش بهم خوش میگذره

دوستش مجرده خونش جداشت میخوا همه رو جمع کنه خونش البته روم نمیشه اینوبهش بگم فعلا در حد فکره 

ولی وقت هم ندارم

آرامش خودتون رو فدای بی شعوری دیگران نکنید😊
2706