2726
عنوان

تولدشوهرم بیایین کمممک

| مشاهده متن کامل بحث + 652 بازدید | 73 پست
میدونی ما ۶ تا دوست زوج داریم گفتم خونه دو تزیین کنم اونادو دعوت چیدمانو تزییناتو بزنو برقص نظر؟؟؟

اره خوبه منم انقد فک کردم چیکار کنم برا تولد همسرم هی فک کردم دیدم چرا ما یه اشنایی و فامیلی پایه ای نداریم برا همسرم تولد بگیدیم انقد جشن دونفره گرفتیم حالم بد شد 

میدونی نی نی سایت  تلگرام ، واتساب ، ..... و حتی اینستا  هم هرچقدر هم زرق و برق  داشته  باشن  بازم  بعد  یه مدت دلت و میزنه  میدونی چرا چون همش تظاهر  همش  فقط  رو کم کنی  همش .....  اما اینجا نی نی سایت  ما  خودمونیم  خود واقعیمون  اخه  هیشکی هیشکی  رو نمیشناسیم .  اینجا  نی نی سایت  خواهرانه  بهم کمک میکنیم  درد و دل  میکنیم  اینجا جای خوبیه برا درد و دل  کردن  ما خانوما  حرفایی که تو دلمونه   غصه هامون  حتی وقتی نمیتونیم  به نزدیک ترین کسمون  بزنیم   اینجا راحت  میگیم    ممنونم  نی نی سایتی ها  وقتی با شماها حرف میزنم   اروم میشم   دلم  سبک  میشه  الهی همیشه  باشید 😍    

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
میدونی ما ۶ تا دوست زوج داریم گفتم خونه دو تزیین کنم اونادو دعوت چیدمانو تزییناتو بزنو برقص نظر؟؟؟

یک چیزی بگم به این شوهرا یک تولد کوچیک بگیره از سرشونم زیاده البته نظر شخصیمه 

ولی من جای تو باشم کافه با همون دوستای متاهل میگیرم خونه کارش زیاده

جمعه دو هفته دیگه  بدبختی اینه خونس مجبودم از روز قبل لوازم میز خوراکی مو درست کنم نمیدونم برم ...

اره دسته جمعهی خیلی بهتره 

میدونی نی نی سایت  تلگرام ، واتساب ، ..... و حتی اینستا  هم هرچقدر هم زرق و برق  داشته  باشن  بازم  بعد  یه مدت دلت و میزنه  میدونی چرا چون همش تظاهر  همش  فقط  رو کم کنی  همش .....  اما اینجا نی نی سایت  ما  خودمونیم  خود واقعیمون  اخه  هیشکی هیشکی  رو نمیشناسیم .  اینجا  نی نی سایت  خواهرانه  بهم کمک میکنیم  درد و دل  میکنیم  اینجا جای خوبیه برا درد و دل  کردن  ما خانوما  حرفایی که تو دلمونه   غصه هامون  حتی وقتی نمیتونیم  به نزدیک ترین کسمون  بزنیم   اینجا راحت  میگیم    ممنونم  نی نی سایتی ها  وقتی با شماها حرف میزنم   اروم میشم   دلم  سبک  میشه  الهی همیشه  باشید 😍    

دوتایی برید پارک ی فلاسک چایی و دوتا کیک فنجونی

زندگی یک فرصت کوتاهه بی خیال باش هرچه دوست داری انجام بده این زندگی خوابی بیش نیست رویای شیرین و کابوس ترسناک دارد که هردو واهی و گذراس و بزودی بیدار خواهیم شد.
2706