2703
2553
عنوان

خواب دیدم پسر آوردم ینی غم و اندوه؟

302 بازدید | 21 پست

دو شبه دارم خواب میبینم شب اول خواب دیدم پسر داشتم و بهش شیر دادم دیشب خواب دیدم باردارم 

خالمم بهم گف برام خواب دیده چن شب پیش که پسر آوردم زدم تعبیر خواب نوشته غم و اندوه تا حالا اینجور خوابی ندیدید؟

میشه برای سلامتی آقا امام زمان و خواهرم که مریضه دو۲ تا صلوات بفرستی؟

من خواب دیدم به یه نوزاد پسر ضعیف دارم شیر میدم! 

خدا یه دخمل کپلی بهم داد😍

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

معنیش اینه که بچت دختر میشه عزیزم

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
2714

نه بابا .بعضیا میگن دختر دار میشی .تازه اگه قصد بچه دار شدن داری که حتما فرزنده

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2706