1542
1578
عنوان

خواب دیدم پسر آوردم ینی غم و اندوه؟

216 بازدید | 21 پست

دو شبه دارم خواب میبینم شب اول خواب دیدم پسر داشتم و بهش شیر دادم دیشب خواب دیدم باردارم 

خالمم بهم گف برام خواب دیده چن شب پیش که پسر آوردم زدم تعبیر خواب نوشته غم و اندوه تا حالا اینجور خوابی ندیدید؟

میشه برای سلامتی آقا امام زمان و خواهرم که مریضه دو۲ تا صلوات بفرستی؟

من خواب دیدم به یه نوزاد پسر ضعیف دارم شیر میدم! 

خدا یه دخمل کپلی بهم داد😍

پیج اینستا و کانال تل ما واسه خرید لباس نی نی با قیمت مناسب        @helma_layette                                                    .        https://instagram.com/helma_layette?igshid=1x3lmpdvcd5er                                                          پروفایلم عکس دخمل خودمه 😍👶🏻    👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

1546

معنیش اینه که بچت دختر میشه عزیزم

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤

نه بابا .بعضیا میگن دختر دار میشی .تازه اگه قصد بچه دار شدن داری که حتما فرزنده

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
1566
1537

عزیزم چجور نوزاد که نماد پاکی و معصومیت هست و شیر که نماد علم و دانش رو به غم و اندوه تعبیر کردید؟

یه بچه ی پاک و عالم انشالله روزیتون میشه.

کتاب های تعبیر خواب سراسر دروغه .

نه ابن سیرین کتابی داشته و نه کتاب تعبیری از حضرت یوسف هست .

اینها رو اعتنایی نکنید.

آرامم چونان لبخندت ، گویی کار به جایی رسیده که فرماندهی از زمین کفایت نمیکرد،و باید میرفتی از بالا کار را پی میگرفتی!زمان ایفای نقشت در زمین تمام شد و ماموریت جدیدت در آسمان شکل گرفت .حالا فرمانده ی مقاومت هستی از آسمان ، حالا راحت تر سرکشی میکنی به خطوط،بی واسطه تر پیام میفرستی برای نیروها،پیشرفته ترین رادارها هم نمیتوانندرفت و آمدت به قلب سپاه را رصد کنند.بی نقص ترین پهپادها هم نمی توانندروحت را هدف قرار دهند، ترورکنند! آن محدودیت تن و جسم سردار ما تمام شد،حالا سردار قدرتی دارد اندازه ی تمام اساطیر! وسعتی دارد اندازه ی کل دنیا!بیچاره شدید ، شیشه ی عطر را شکستید،عطر را پراکندید ! بی عقل هااا... با خودتان چه کردید؟!!متشکر که زوال و افول تان را معجل کردید، ممنون که گورتان را کندید.

من الان باردارم خواب دیدم یه دختر تپپل دارم.

قبلا ک باردار نبودم دو بار خواب بچه دیدم ک جنسیتش معلوم نبود یکیش فک کنم پسر بود.

فقط 28 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مَن به قربانِ خدا..! چون که مَرا غمگین دید ..بَهرِ خوشحالیِ مَن در دِلَم انداخت تو را...؛                    الهمصل علیمحمّدو آل محمّد و عجل فرجهم
1547