2703
2553

گلو گیاهائی که مقاوم هستن نگهداریشون راحته کم دردسر هستنو لطف کنید طبق تجربه اتون معرفی کنید،بعضی گلو گیاها واقعا حساسن زود خراب میشن از این جور موردا خوشم نمیاد یه چیز مقاوم میخوام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
من قبلا عاشق گل هام بودم اما الان دیگ دوستون ندارم بقدری دوسشون داشتم ک تعداد برگاشونو می دونستم اما ...

منم عاشق گلو گیاهام،بهم انرژی میدن باهاشون حرف میزنم قربون صدقه اقشون میرم

پتوس خیلی بچه خوبیه

کلا با هر شرایطی کنار میاد

گل کاغذی هم خوبه

ستون فقرات شیطان هم نسبتا گیاه راحتیه

فلفل هم همینطور

کاکتوس ها و ساکلونت ها هم شرایط خاصی نیاز ندارن

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
پتوس  بعد چهارسال  از یه شاخه کوچولو  تبدیل به ۶ تا گلدون پر و پرپشت شده قاشقی هم مق ...

یه سوال بپرسم من پتوس دارم ولی داخل یکسال اصلا رشد نکرده من همچین چیزی وجود داره؟ 

معلم زبان  و خیاطی (نازک دوزی ) برای تدریس خصوصی بهم پیام بدین یک چهارم قیمت 
2714
یه سوال بپرسم من پتوس دارم ولی داخل یکسال اصلا رشد نکرده من همچین چیزی وجود داره؟ 

نور ش خوبه  گلدونش  اندازه ش هست؟

چند وقت به چند وقت آب میدی 

والا من هر وقت پتوس هام آب میدم  چند تا برگ جدید هم میبینم 

آخرش نفهمیدم،وقتی به ماخوش میگذره،چرا عقربه های ساعت هیجان زده میشن؟!!
نور ش خوبه  گلدونش  اندازه ش هست؟ چند وقت به چند وقت آب میدی  والا من هر وقت پتوس ه ...

من قبلا یک روز در میون. گلدون تازه بزرگ هم هست  تو راه پله است

معلم زبان  و خیاطی (نازک دوزی ) برای تدریس خصوصی بهم پیام بدین یک چهارم قیمت 
با اجازه استارتر دوستان من یه سرخس بوستون خریدم داره خشک میشه هیچی ازش نمونده چکارش کنم؟

جاش همیشه مرطوبه؟ نور غیر مستقیم میخواد 

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱
من قبلا یک روز در میون. گلدون تازه بزرگ هم هست  تو راه پله است

گلدان اگر بیش از حد بزرگ باشه گل بجای برگ سازی انرژی شو صرف ریشه سازی میکنه تا فضای گلدان رو پر ریشه کنه احتمالا به این علته و یا  راه پله ها سرده

اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم
2706