1542
1578

گلو گیاهائی که مقاوم هستن نگهداریشون راحته کم دردسر هستنو لطف کنید طبق تجربه اتون معرفی کنید،بعضی گلو گیاها واقعا حساسن زود خراب میشن از این جور موردا خوشم نمیاد یه چیز مقاوم میخوام

خانم ها اگر کسی دنبال دکتر نازایی خاذق و خوب میگرده 

ما کمکتون می کنیم ، یا اگه دنبال اهدای تخمک هستن

هم میتونید با این شماره تماس بگیرید09122770014

یا اینستا ما رو دنبال کنید

من قبلا عاشق گل هام بودم اما الان دیگ دوستون ندارم بقدری دوسشون داشتم ک تعداد برگاشونو می دونستم اما ...

منم عاشق گلو گیاهام،بهم انرژی میدن باهاشون حرف میزنم قربون صدقه اقشون میرم

1546

پتوس خیلی بچه خوبیه

کلا با هر شرایطی کنار میاد

گل کاغذی هم خوبه

ستون فقرات شیطان هم نسبتا گیاه راحتیه

فلفل هم همینطور

کاکتوس ها و ساکلونت ها هم شرایط خاصی نیاز ندارن

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
یه سوال بپرسم من پتوس دارم ولی داخل یکسال اصلا رشد نکرده من همچین چیزی وجود داره؟ 

نور ش خوبه  گلدونش  اندازه ش هست؟

چند وقت به چند وقت آب میدی 

والا من هر وقت پتوس هام آب میدم  چند تا برگ جدید هم میبینم 

آخرش نفهمیدم،وقتی به ماخوش میگذره،چرا عقربه های ساعت هیجان زده میشن؟!!
8
با اجازه استارتر دوستان من یه سرخس بوستون خریدم داره خشک میشه هیچی ازش نمونده چکارش کنم؟

جاش همیشه مرطوبه؟ نور غیر مستقیم میخواد 

تو ماهی🌙و من ماهی🐟 این برکه کاشی اندوووووه بزرگیست زمانی که نباااشی
من قبلا یک روز در میون. گلدون تازه بزرگ هم هست  تو راه پله است

گلدان اگر بیش از حد بزرگ باشه گل بجای برگ سازی انرژی شو صرف ریشه سازی میکنه تا فضای گلدان رو پر ریشه کنه احتمالا به این علته و یا  راه پله ها سرده

1563
جدیدا زیر گلدونی شو ماسه و اب ریختم نیمه خشک شدس کاری بنظرت بر میاد بکنم الان عکسشومیزارم

آخه منم داشتم اینطوری بود برگاش ریخت جاشو بردم پشت پنجره  البته با نور ملایم و غیر مستقیم دو روز یه بارم یه لیوان آب ریختم کامل برگاش میریخت دوباره رشد کرد پر شد الانم زیرش آب گذاشتم اونم خوبه البته اگه خفش نکنه

تو ماهی🌙و من ماهی🐟 این برکه کاشی اندوووووه بزرگیست زمانی که نباااشی