1874
1955

گلو گیاهائی که مقاوم هستن نگهداریشون راحته کم دردسر هستنو لطف کنید طبق تجربه اتون معرفی کنید،بعضی گلو گیاها واقعا حساسن زود خراب میشن از این جور موردا خوشم نمیاد یه چیز مقاوم میخوام

میرم روبروی آینه بهش نگاه میکنم... شرمنده اشم، یکم باهاش بد تا کردم،دروغ چرا از یکم بیشتر،به خاطر  بعضیا دلشو شکستم،باعث شدم موهایه خوشگلش بریزه شادابی چهره اش،برق تو چشماش از بین بره،ولی پا به پام اومد دم نزد،چون دوستم داشت این من بودم که دوستش نداشتم،یه بوسه میزنم به تصویر تو آینه بهش لبخند میزنم،نگاهمو ازش بر میدارم،دستامو میپیچم دور خودم به خودم  میگم غصه نخور از این به بعد نمیذارم به خاطرم اذیت بشی من دوست دارم،تو با ارزشششش ترینی برام.🌹ای کاش بفهمیم اول از همه خودمون باید خودمونو دوست داشته باشیم برایه خودمون ارزشو احترام قائل بشیم تا دیگرانم این طوری باشن🌹بیایم یکم با خودمون مهربون باشیم.

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

من قبلا عاشق گل هام بودم اما الان دیگ دوستون ندارم بقدری دوسشون داشتم ک تعداد برگاشونو می دونستم اما ...

منم عاشق گلو گیاهام،بهم انرژی میدن باهاشون حرف میزنم قربون صدقه اقشون میرم

میرم روبروی آینه بهش نگاه میکنم... شرمنده اشم، یکم باهاش بد تا کردم،دروغ چرا از یکم بیشتر،به خاطر  بعضیا دلشو شکستم،باعث شدم موهایه خوشگلش بریزه شادابی چهره اش،برق تو چشماش از بین بره،ولی پا به پام اومد دم نزد،چون دوستم داشت این من بودم که دوستش نداشتم،یه بوسه میزنم به تصویر تو آینه بهش لبخند میزنم،نگاهمو ازش بر میدارم،دستامو میپیچم دور خودم به خودم  میگم غصه نخور از این به بعد نمیذارم به خاطرم اذیت بشی من دوست دارم،تو با ارزشششش ترینی برام.🌹ای کاش بفهمیم اول از همه خودمون باید خودمونو دوست داشته باشیم برایه خودمون ارزشو احترام قائل بشیم تا دیگرانم این طوری باشن🌹بیایم یکم با خودمون مهربون باشیم.
1965

پتوس خیلی بچه خوبیه

کلا با هر شرایطی کنار میاد

گل کاغذی هم خوبه

ستون فقرات شیطان هم نسبتا گیاه راحتیه

فلفل هم همینطور

کاکتوس ها و ساکلونت ها هم شرایط خاصی نیاز ندارن

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛
یه سوال بپرسم من پتوس دارم ولی داخل یکسال اصلا رشد نکرده من همچین چیزی وجود داره؟ 

نور ش خوبه  گلدونش  اندازه ش هست؟

چند وقت به چند وقت آب میدی 

والا من هر وقت پتوس هام آب میدم  چند تا برگ جدید هم میبینم 

آخرش نفهمیدم،وقتی به ماخوش میگذره،چرا عقربه های ساعت هیجان زده میشن؟!!
1984
با اجازه استارتر دوستان من یه سرخس بوستون خریدم داره خشک میشه هیچی ازش نمونده چکارش کنم؟

جاش همیشه مرطوبه؟ نور غیر مستقیم میخواد 

گاو هم که باشی ، در صورتی که در موقعیت مناسب قرار بگیری کسانی هستند که تو را میپرستند....                  
من قبلا یک روز در میون. گلدون تازه بزرگ هم هست  تو راه پله است

گلدان اگر بیش از حد بزرگ باشه گل بجای برگ سازی انرژی شو صرف ریشه سازی میکنه تا فضای گلدان رو پر ریشه کنه احتمالا به این علته و یا  راه پله ها سرده

اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم
1976
جدیدا زیر گلدونی شو ماسه و اب ریختم نیمه خشک شدس کاری بنظرت بر میاد بکنم الان عکسشومیزارم

آخه منم داشتم اینطوری بود برگاش ریخت جاشو بردم پشت پنجره  البته با نور ملایم و غیر مستقیم دو روز یه بارم یه لیوان آب ریختم کامل برگاش میریخت دوباره رشد کرد پر شد الانم زیرش آب گذاشتم اونم خوبه البته اگه خفش نکنه

گاو هم که باشی ، در صورتی که در موقعیت مناسب قرار بگیری کسانی هستند که تو را میپرستند....                  
آخه منم داشتم اینطوری بود برگاش ریخت جاشو بردم پشت پنجره  البته با نور ملایم و غیر مستقیم دو رو ...

مرسی پس شاید مال منم برگردهرمنم همین کارارو کردم براش😙

اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم