2726
عنوان

نظرم درباره بسته معلم خصوصی پرش

3326 بازدید | 11 پست

سلام به دوستان خوبم

من هفته پیش این بسته ای تلویزیون تبلیغ میکنه به اسم بسته معلم خصوصی پرش رو تهیه کردم 

دوروز پیش، با اینکه جمعه بود به دستم رسید.

پکیج کامل دوم دبستان رو گرفتم به توصیه فامیلمون.

دخترم هیچی گوش نمیداد، ولی خدایی یه جور درس میدن دخترم میگه مامان بزار ببینم، همش با بازی و داستان و کارتونی، خیلی خوبه. 

فامیلمونم بسته کامل کنمور رو قبلا گرفته بود، راضی بود.

رفتم سایتشون قیمتا بالاست، ولی بنظرم ارزش دارن واقعا.

این مشاوری من باهاش صحبت کردم آدم خیلی خوب و پیگیریه، چونه زدم، رفت از واحد مالی برام تخفیف گرفت😂

مثلا توی سایتشون پکیج کامل دوم حدود یک و دویسته، ولی برای من این مشاور 900 فرستاد بنده خدا😍

باز توصیه میکنم بهش زنگ بزنید، بهم زنگ زد گفت امروز سالروز تاسیس شرکته، اگه دوستانت میخوان بگیرن امروز بهش زنگ بزنن. 

این تاپیک رو زدم برای کسایی از قیمتای بالاش میترسن

این شماره ش بهش زنگ بزنین

09120520217

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تو تلوزیون از تبلیغاش اسایش نداریم ...

اینجام باید ببینیم..

سبک درس خوندنتو عوض کن    

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم ...اللهم عجل لولیک الفرج ... التماس دعا دوستان

دوستان گل 

تبلیغ چی؟ من نگفتم که عدد فلان رو به فلان شماره بفرستین که

من از این مشاور راضی هستم و بهم گفت که چون شما تمام دروس پکیج رو گرفتین، اگه کسی تماس بگیره بگه از طرف شماست من با مدیر مالی صحبت میکنم تخفیف میدم، همین 

دیگه بی احترامی و تهمت برای چیه

پرش قیمتای خدا تومنش  بعد تازه تو تبلیغشم میگه از معلم خصوصی خیلی ارزونتره !! معلم خصوصی بگیر ...

من اول معلم خصوصی قیمت کردم 😒

فقط ریاضیش گفت بدون تمرین 15 ساعت آموزش میدم ساعتی 90 تومن، که حساب کردم، نمیتونم بگیرم. 

الان همش رو گرفتم همه درسا حدود 1 تومن