1542
1578
عنوان

آیا ممکن حامله باشم ؟

196 بازدید | 32 پست

بیشتر از یکسال که مرتب قرص ال دی میخورم .

حدود یک ماه هست بی میلی و بی اشتهایی به غذا دارم ، هیچی نمیتونم بخورم فقط دلم غذاهای فست فودی مثل پیتزا و ... میخواد. چیزی که عطر و بوی این مدلی داشته باشه . حالت تهوع و سرگیجه دارم . صبح ها زیر دلم درد میکنه . آخرین پر.یودم دو هفته پیش بود طبق زمان بندی دوره قرص . ولی خیلی کم و قهوه ای تیره بود . دچار خشکی واژ.ن شدم و نسبت به س.کس بی میل شدم . 

نمیدونم چمه . اصلا پیش چه دکتری برم ؟ 

♡♪00:01 ــــــــــــــــــــــــــــــــــــ⊙ـ▶

متخصص زنان😐 همینم نمیدونی😅

پیج اینستا و کانال تل ما واسه خرید لباس نی نی با قیمت مناسب        @helma_layette                                                    .        https://instagram.com/helma_layette?igshid=1x3lmpdvcd5er                                                          پروفایلم عکس دخمل خودمه 😍👶🏻    👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
متخصص زنان😐 همینم نمیدونی😅

نه گفتم شاید مشکل گوارشی باشه . شاید از ضعف بخاطر اینکه اصلا غذا نمیخورم در طول روز . ولی هیچی کاهش وزن ندارم 

خريد شيرخشك هاي خارجي اس ام اي ، آپتاميل ، سيميلاك ، پدياشور و نيدو با ارسال فوري و امكان پرداخت در محل از فروشگاه مادرآن 😊 

برای مشاهده کلیک کنید

نه گفتم شاید مشکل گوارشی باشه . شاید از ضعف بخاطر اینکه اصلا غذا نمیخورم در طول روز . ولی هیچی کاهش ...

نه یه دکتر زنان برو حتما... 

ال دی عوارض زیاد داره

پیج اینستا و کانال تل ما واسه خرید لباس نی نی با قیمت مناسب        @helma_layette                                                    .        https://instagram.com/helma_layette?igshid=1x3lmpdvcd5er                                                          پروفایلم عکس دخمل خودمه 😍👶🏻    👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
1546
گلم عفونت یاکیست داری

کیست قبلا داشتم که خوب شد ! عفونت واژن هم داشتم اخیرا که خودم سر خود دارو مصرف کردم خوب شدم . 

باشه میرم دکتر زنان

1432
شایددوباره برگشته بیشتربه کیست میخوره  ترشح نداری؟

خدانکنه ... باشه میرم مرسی عزیزم . خداخیرت بده . دعا کن هیچی نباشه

1537
نامنظمی پری.دردزیرشکم.خشکی واژن ایناعلایم کیستن  فست فودخوردن نوشابه مرغ و سردی ایناکیست میارن

فست فود اصلا نمیخورم . غذاهای دیگه هم نمیخورم . به شدت ضعف دارم و گرسنمه اما اصلا انگیزه و اشتها به غذا ندارم . حال ندارم برم غذا بخورم . اینقدر همونطوری میمونم تا گرسنگیم میره . نهایتا خیلی ضعف داشته باشم یه شکلات میخورم ضعفم میره . پری هم با قرص منظم . نمیدونم دیگه . شاغلم همش از صبح تا شب بیرونم چرا خوابالو شدم ولی نمیخوابم اصلا

خوابالود نشدی ؟؟ 

چرا خوابم میاد همش ولی گفتم شاید بخاطر فصل پاییز . ولی نمیخوابم . سر کار میرم دانشگاه میرم اینور اونور اصلا فرصت نمیکنم سرمو بخارونم

1579