1608
1609

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

1522

نه پروتزه این تا قبلی زن این بشه بیوفته رو پول  این رونالدو تو کافه کار میکرده هیکلش پروتز نیس تزریق چربی و ورزش حرفه ای ... در کل شوهرم منو زیر پوستی با این مقایسه میکنه من ازش بدم میام  منم خیلی رک شوهرم رو با رونالدو مقایسه میکنم تا آدم بشه بشینه سرجاش اما بچه پر روه

1432
نه پروتزه این تا قبلی زن این بشه بیوفته رو پول  این رونالدو تو کافه کار میکرده هیکلش پروتز نیس ...

سرشو بکش نره تو این جور صفحات تا بخواد مقایست کنه چون وقتی رفت دیگه عواقبش با خداست

سلام حضرت دلبر , سلام قرص قمر , زمین که لطفی ندارد از اسمان چه خبر؟؟؟؟؟
سرشو بکش نره تو این جور صفحات تا بخواد مقایست کنه چون وقتی رفت دیگه عواقبش با خداست

به درک بذار بره ..بدجوری پیگیره این زنس منم  تو روش میگم  واییی رونالدو جه بدنی داره هیچ کس مثلش نیس اما بهش برنمیخوره اصلا

به درک بذار بره ..بدجوری پیگیره این زنس منم  تو روش میگم  واییی رونالدو جه بدنی داره هیچ ک ...

چقدر صبوری خدا شاهده اگه شوهر من اینکارو میکرد پوستش کنده بود این کار که بماند درباره بازیگرای زن ایرانی هم اگه خبری بیاد تو گوشی باز نمیکنه عکسشو میگه دلیلی نداره ببینم خودش آدمه وگرنه آدمش میکردم😑😑😑😑😑

سلام حضرت دلبر , سلام قرص قمر , زمین که لطفی ندارد از اسمان چه خبر؟؟؟؟؟
چقدر صبوری خدا شاهده اگه شوهر من اینکارو میکرد پوستش کنده بود این کار که بماند درباره بازیگرای زن ای ...

چند بار گفته اره بعد این همه زایدن اصلا شکم نداره .منم گفتم بدبخت این کودزیلا چیه گیره رونالدو اومده ..رونالدو با اون چهره ناز و جذابش و اون هیکل عضلانی و قدرتمند و قدبلند .اون همه توپ طلا و اون لبخند قشنگش حقشه بهترین ک س جهان  زیرش باشه نه این .،،قشنگ حالیش کردم انقدر منو با اون مقایسه نکنه چون در حد رپنالدو نیس خودش

1523