2726
عنوان

خبر بارداري😍

| مشاهده متن کامل بحث + 207 بازدید | 27 پست

[QUOTE=114922146]منم الان تو ۱۴ هفته هستم جز اعضای درجه خانواده کس دیگه ای نمیدونه همش نگرانم شرایط خوبی نباشه ووخدا ...[/QUOTE]

منم همين حس شمارو دارم دقيقا انشاالله به سلامتي نينيتون و بغل كنيد😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من كه هفته ٦به مامانمگفتم ،خانواده شوهر رو هم نگفتيم تا هفته ١٢كه پدر بزرگ شوهرم فوت كرد هي همه شك كردن من انكار كردم،مادر شوهره حدس ميزد ولي شوهرم گفت جواب ازمايش نيومده!ولي ديگه بهش گفتيم،اخه من ٧-٨ماه قبلش سقط داشتم،هموم هفته اول شوهرم بهش گفت حامله ام كلي ذوق كرد ولي بعدش كارايي كرد كه اذيتم كرد خود شوهرم گفت تا بعد غربالگري نميگم بهشون

[QUOTE=114922532]من كه هفته ٦به مامانمگفتم ،خانواده شوهر رو هم نگفتيم تا هفته ١٢كه پدر بزرگ شوهرم فوت كرد هي همه شك ك ...[/QUOTE]

اره براي بعضيارو بعد همون غربالگري بگي خيلي بهتره اعصاب خودتم راحتره

[QUOTE= 114922532 ]من كه هفته ٦به مامانمگفتم ،خانواده شوهر رو هم نگفتيم تا هفته ١٢كه پدر بزرگ شوهرم ...

اره خيلي بهتره لااقل مطمئني  حال ني ني خوبه  من سر سقطم اذيت شدم با بعضي حرف ها و كارا دهن زنه چفت نداشت درجا رفت به خانواده شوهرش گفت البته الان برام مهم نيست پسرم ٢سال وو٣ماهشه ولي اون روزا خيييلي اذيت ميشدم الكي تنها بودم گريه ميكردم حساس شده بودم البته خدايا من هرگز بد نميخوام ولي رفتاري كه مادر شوهرم باهام كرد برگشت به خودش

[QUOTE=114923163]اره خيلي بهتره لااقل مطمئني  حال ني ني خوبه  من سر سقطم اذيت شدم با بعضي حرف ها و كارا دهن ...[/QUOTE]

عزيز دلم 😍خدا پسرتو حفظ كنه ، ميدونم واقعا سخته براي همينم من اين تايپيك و زدم تا نظر دوستان و بدونم

سلام گلم حالت چطوره؟ بهتر شدی.؟

بله عزیزم خونریزیم قط شده کامل ممنونم از احوال پرسیت 😘

دیگ چیزی نمونده ک‌بغل بگیرمت دی ماه زمینی میشی رویایه بچگیام تعبیر شد منو بابا مرتضی بی صبرانه منتظرتیم رادمان مامان ❤️