2410
2553
عنوان

دوستان کسی با کلومیفن باردار شده؟؟

120 بازدید | 23 پست

من میخام این ماه شروع کنم بعد یک سال اقدام میخام بدونم امید داشته باشم کسی نتیجه گرفته؟

خدایا شکرت که دختر نازمو بهم هدیه دادی خدایا خیلی عاشقتم.17 دی قشنگترین روز زندگیم.روزیه که دستای کوچولوتو تو دستام حس کردم.😍❤خدایا کمکم کن واسه دخترم مامانو بابایه خوبی باشیم

منظورت اون قرص های کلومیفن که ده تا دونه توش داره؟

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره خواهر من تو همین نی نی سایت خونده بود با این قرص میشه باردار شد ۳ ماه استفاده کرده بود ماه ۴م حامله بود....البته دقیق نمیدونم متفورمین یا کلموفین

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌
2720
اره خواهر من تو همین نی نی سایت خونده بود با این قرص میشه باردار شد ۳ ماه استفاده کرده بود ماه ۴م حا ...

البته با حرف من استفاده نکنی برو با دکتر مشورت کنا

منظورت اون قرص های کلومیفن که ده تا دونه توش داره؟

نمیدونم هنوز نخریدم

خدایا شکرت که دختر نازمو بهم هدیه دادی خدایا خیلی عاشقتم.17 دی قشنگترین روز زندگیم.روزیه که دستای کوچولوتو تو دستام حس کردم.😍❤خدایا کمکم کن واسه دخترم مامانو بابایه خوبی باشیم
سرخود؟

نه عزیزم دکترم بهم گفته

2714
البته با حرف من استفاده نکنی برو با دکتر مشورت کنا

دکترم بهم گفته عزیزم متفورمین رو من 5 ماهه که میخورم

نه عزیزم دکترم بهم گفته

کلومیفن تخمکای ضعیفی ایجاد میکنه و خیلی پیش میاد که پوچم میشه لتروزول خیلی بهتره 

نمیدونم چرا دکترا کلومیفن و تجویز میکنن😁 دکترارم  زیر سوال بردم ولی واقعیته 😅

❁◕ ‿ ◕❁

من بعد از ۸ ماه اقدام قرص کلومیفن امید خوردم به پنج تا قرص دوم یعنی بعد دوماه باردار شدم.البته دکتر قبل تجویز، سونو و معاینه انجام داد مشکلی نداشتم

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)
دکترم بهم گفته عزیزم متفورمین رو من 5 ماهه که میخورم

بزار  از خواهرم بپرسم بهت میگم پس.....اون بعد ۷سال حامله شد

بزار  از خواهرم بپرسم بهت میگم پس.....اون بعد ۷سال حامله شد

مرسی عزیزدلم

من بعد از ۸ ماه اقدام قرص کلومیفن امید خوردم به پنج تا قرص دوم یعنی بعد دوماه باردار شدم.البته دکتر ...

واقعا؟منم میخام این ماه بخورم خدا کنه منم بشم

کلومیفن تخمکای ضعیفی ایجاد میکنه و خیلی پیش میاد که پوچم میشه لتروزول خیلی بهتره  نمیدونم چرا ...

یعنی به دکترم بگم لتروزول بخورم ؟؟

2706