2733
2734
عنوان

خوشگلا بایین واس رنگ مو مشورت بدین

367 بازدید | 22 پست

موهام مش داره تغریبا دو سانت از ریشه اومده بالا. ب نظرتون چبکار کنم. از ی طرف پشت موهام قشنگه ولی جلوش دو تیکه شده .... 

از طرفی دوس دارم موهامو کوتاه کنم. مش پشت سرم قشنگه .... 

ب نظرتون چی بذارم مش ها  رو یک دست کنه. یا این ک مث رنگ معمولی میشه مش رو ساقه گیری کرد

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بزار بلند شه امبره میشه  خوشگل میشه

تا اونقد طاقتم نمیاد اهل موی خیلی بلند نیستم😉

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
2728

منم موهام مش بود صدفی مرواریدی خیلی خوشگله مشم الان بلندشده تقریبا ۶_۷سانت ازریشم موهای خودمه خیلی ناز شده

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد......خداجونم منتظر معجزتم....😍❤❤🙏
منم موهام مش بود صدفی مرواریدی خیلی خوشگله مشم الان بلندشده تقریبا ۶_۷سانت ازریشم موهای خودمه خیلی ن ...

مش منم قشنگه ی اشتباهی کردم ی بار بنفش گذاشتم. مشکی ها یکم رنگ گرفتن هرچی هم با اکسیدان شستم پاک نشد کامل

اشکال نداره ازریشه در اومده....اگه مجلس نمیخوای بری رنگ نزن،بارنگ فقط موهاتو ضعیف میکنی

ن فعلا ک مجلس اینا نداریم.... 

2738

با اجازه استارتر عزیز منم شش ماه قبل موهام رنگ زدم . البته اونقدر سالی دوبار دکلره کردم که مویی دیگه برام نمونده خیلی کم پشته ولی الان کلا مشکلی شده و سر موهام بعضی قسمتا بی رنگه. ماه پنج بارداری ام واسه روحیه خودم دوست دارم مش بکشم . یه مش صدفی چندساله در حسرت همینم موهام مش صدفی بکشم چون همش رنگ بوده نمیشد مش بکشم. بنظرتون برم ارایشگاه اینکار انجام بدم. الان انجام بدم . باز بعد عید قبل زایمانم توی اردیبهشت هم میرم یه رنگ میزارم.

خدایا هزار مرتبه شکرت   
منم موهام مش بود صدفی مرواریدی خیلی خوشگله مشم الان بلندشده تقریبا ۶_۷سانت ازریشم موهای خودمه خیلی ن ...

صدفی مرواریدی خوبه منم بگم برام بزاره خانمی؟

خدایا هزار مرتبه شکرت   
با اجازه استارتر عزیز منم شش ماه قبل موهام رنگ زدم . البته اونقدر سالی دوبار دکلره کردم که مویی دیگه ...

خواهش میکنم ولی فک کنم خودت تاپیک بزنی جواب های بیشتری بگیری😁😁😁 اینجا دیگ بحثش تموم شد😁😁.

دکلره تو بارداری ممکنه (ممکنه) باعث کوری جنین بشه بویژه ماه های اول باردری

2706