2726
عنوان

خوشگلا بایین واس رنگ مو مشورت بدین

367 بازدید | 22 پست

موهام مش داره تغریبا دو سانت از ریشه اومده بالا. ب نظرتون چبکار کنم. از ی طرف پشت موهام قشنگه ولی جلوش دو تیکه شده .... 

از طرفی دوس دارم موهامو کوتاه کنم. مش پشت سرم قشنگه .... 

ب نظرتون چی بذارم مش ها  رو یک دست کنه. یا این ک مث رنگ معمولی میشه مش رو ساقه گیری کرد

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بزار بلند شه امبره میشه  خوشگل میشه

تا اونقد طاقتم نمیاد اهل موی خیلی بلند نیستم😉

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
2728

منم موهام مش بود صدفی مرواریدی خیلی خوشگله مشم الان بلندشده تقریبا ۶_۷سانت ازریشم موهای خودمه خیلی ناز شده

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد......خداجونم منتظر معجزتم....😍❤❤🙏
منم موهام مش بود صدفی مرواریدی خیلی خوشگله مشم الان بلندشده تقریبا ۶_۷سانت ازریشم موهای خودمه خیلی ن ...

مش منم قشنگه ی اشتباهی کردم ی بار بنفش گذاشتم. مشکی ها یکم رنگ گرفتن هرچی هم با اکسیدان شستم پاک نشد کامل

اشکال نداره ازریشه در اومده....اگه مجلس نمیخوای بری رنگ نزن،بارنگ فقط موهاتو ضعیف میکنی

ن فعلا ک مجلس اینا نداریم.... 

با اجازه استارتر عزیز منم شش ماه قبل موهام رنگ زدم . البته اونقدر سالی دوبار دکلره کردم که مویی دیگه برام نمونده خیلی کم پشته ولی الان کلا مشکلی شده و سر موهام بعضی قسمتا بی رنگه. ماه پنج بارداری ام واسه روحیه خودم دوست دارم مش بکشم . یه مش صدفی چندساله در حسرت همینم موهام مش صدفی بکشم چون همش رنگ بوده نمیشد مش بکشم. بنظرتون برم ارایشگاه اینکار انجام بدم. الان انجام بدم . باز بعد عید قبل زایمانم توی اردیبهشت هم میرم یه رنگ میزارم.

خدایا هزار مرتبه شکرت   
منم موهام مش بود صدفی مرواریدی خیلی خوشگله مشم الان بلندشده تقریبا ۶_۷سانت ازریشم موهای خودمه خیلی ن ...

صدفی مرواریدی خوبه منم بگم برام بزاره خانمی؟

خدایا هزار مرتبه شکرت   
با اجازه استارتر عزیز منم شش ماه قبل موهام رنگ زدم . البته اونقدر سالی دوبار دکلره کردم که مویی دیگه ...

خواهش میکنم ولی فک کنم خودت تاپیک بزنی جواب های بیشتری بگیری😁😁😁 اینجا دیگ بحثش تموم شد😁😁.

دکلره تو بارداری ممکنه (ممکنه) باعث کوری جنین بشه بویژه ماه های اول باردری

2706