1542
1578

حساب کاربریتو از پنجره پرت کن پایین خودش میترکه

زندگی یک فرصت کوتاهه بی خیال باش هرچه دوست داری انجام بده این زندگی خوابی بیش نیست رویای شیرین و کابوس ترسناک دارد که هردو واهی و گذراس و بزودی بیدار خواهیم شد.

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

1546

@نی_نی_یار_5    

رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با امدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا می دونم آدم خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها.دوست گلم اگه مشکل پوستی از نوع خاص داری  پی ام بده شاید من همان فرستاده ای  باشم که تو راه به وسیله فردی درمان کرد ......                                ♥لا حول ولا قوة الا بالله العلي العظيم♥

@نی_نی_یار_3    الان شیفت ایشونه

غلام علی حداد عادل که ريیس فرهنگستان ادب است،به جای واژه عربی مثلث واژه فارسی"سه بر"را جایگزین کرده،وبه جای متساوی الاضلاع "سه برسه بر برابر"وبه جای مثلث متساوی والساقین"سه بر دوبر برابر"را پیشنهاد داده.در ریاضی یک اصل وجود دارد که می گوید:اگردوضلع نا مساوی ازیک مثلث متساوی الساقین با دو ضلع مثلث دیگر برابر باشدآن دو مثلث برابرند.حالا این اصل را از زبان پیشنهادی حداد عادل بازگو میکنیم:هرگاه دوبر نابرابراز یک سه بر دوبر برابربرابر دوبر نا برابراز یک سه بر دوبربرابر دیگر باشد آن دو سه بر دوبر برابر برابرند     
8
خب به این درخواست دوستی بدم اوکی میشه

درخواست دوستی نمیخواد بهشون پیام بفرست به نی نی یارا بدون دوست شدن میشه پیام فرستاد 

غلام علی حداد عادل که ريیس فرهنگستان ادب است،به جای واژه عربی مثلث واژه فارسی"سه بر"را جایگزین کرده،وبه جای متساوی الاضلاع "سه برسه بر برابر"وبه جای مثلث متساوی والساقین"سه بر دوبر برابر"را پیشنهاد داده.در ریاضی یک اصل وجود دارد که می گوید:اگردوضلع نا مساوی ازیک مثلث متساوی الساقین با دو ضلع مثلث دیگر برابر باشدآن دو مثلث برابرند.حالا این اصل را از زبان پیشنهادی حداد عادل بازگو میکنیم:هرگاه دوبر نابرابراز یک سه بر دوبر برابربرابر دوبر نا برابراز یک سه بر دوبربرابر دیگر باشد آن دو سه بر دوبر برابر برابرند     
خب به این درخواست دوستی بدم اوکی میشه

خودشون الان تو تاپیکن اینجا کاربریتو میبنده