2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره یهو مث ببخشید عن واررفته میگن نمیدونم والا خودت بهتر میدونی

آره اه اه چقد این جمله بده، واقعا بعضیا همینقد بی تفاوتن و آدم احساس تنهایی میکنه

ما در جوار یکدیگر زندگی می کنیم، پس اولین مقصود ما در زندگی این است که به یکدیگر محبت کنیم و اگر نمی توانیم دست کم دیگران را آزار ندهیم. نظراتمان را به همدیگر تحمیل نکنیم.
2728
من یه بار رفتم مشاور هی میگفتم میگفت خب😐 دیگه گفتم من اومدم از شما راهکار بگیرم به جای خب گفتن راه ...

شگردشونه،تازمان تموم شه،وبری جلسه بعدبیای،

ودوباره پرداخت پول و.....

وقتی هم اعتراض کنی بهت میگن،این یکی از مراحل درمانه که درددل کنی وتخلیه بشی،

آدم رودراز گوش فرض میکنن دورازجونتون

من یه بار یه رازی درباره خودم رو به یکی از قوم شوهرم گفتم چون خیلی سر زندگیش مشکل پیدا کرده بود. خوا ...

برام پیش اومده ...

دلم میخاست طرفو خفه کنم

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم ...اللهم عجل لولیک الفرج ... التماس دعا دوستان
از نداشتن شعور لذت میبرن ولی بقیه رو اذیت میکنن

واقعا همینطوره ،البته دست خودشونم نیست بعضیا ذاتا یخ هستن 

ما در جوار یکدیگر زندگی می کنیم، پس اولین مقصود ما در زندگی این است که به یکدیگر محبت کنیم و اگر نمی توانیم دست کم دیگران را آزار ندهیم. نظراتمان را به همدیگر تحمیل نکنیم.
شگردشونه،تازمان تموم شه،وبری جلسه بعدبیای، ودوباره پرداخت پول و..... وقتی هم اعتراض کنی بهت میگن،ا ...

نه مشکل من یه چیزی بود که هی میگفتم من میخوام اینوارو انجام بدم درسته یا نه؟ میگفت خب

گفتم عواقبش چیه؟ میگفت چی فکر میکنی؟

منم گفتم ترجیح میدم سوالامو از همکارای خبره تون بپرسم

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

اره واقعا حرص ادم درمیاد ... ولی من خودم بعضی وقتا اینجوری میشم در سه صورت ( ۱. احساس کنم هیچ کاری از دستم برنمیاد و واقعا واسش ناراحت بشم ۲. احساس کنم ایراد از خود طرفه ولی اگر بگم، بهش برمیخوره ۳. احساس کنم طرف دهنش قرص نیست و منتظره تا از من آتو بگیره و بره فضولی کنه ) 

عزیزم مساله یه چیزه ،  درد و غمِ مساله یه چیزه دیگه

خیلی وقتا ما دنبال این نیستیم که کسی بهمون راهکار

بده بلکه دنبال اینیم که اون آدم درد و غم ما رو بفهمه

و چون نمیتونه دردی که ما میکشیم رو درک کنه از

دادن راهکار عاجزه و به قول شما صاف توو چشامون

فقط نگاه کنه

حتی روانشناسا شاید درد شما رو احساس نکنن 

اونا فقط به موضوع شما جواب میدن نه به درد شما

حرف  دلت رو فقط به کسی بگو که کاری از دستش بربیاد

و بتونه کمکی به تو کنه

2706