1542
1480

کلی بهش بگید از مشکلاتتون ب این امید ک ی تسکینی بده   اخرش مث چوب خشک نگاه کنه بدون هیچ حسی؟ نطظرتون چیه

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

1546

اره یهو مث ببخشید عن واررفته میگن نمیدونم والا خودت بهتر میدونی

اگه کامنت میزاری جوابتو نمیدم چون ب خودم قول دادم جوابه کسیو بدم که ارزش جواب دادن داره نه کسی که اومده عقده های درونشو اینجا خالی کنه پس فک نکن خبریه..

سعی میکنم با کسی دردودل کنم که حالمو درک کنه.... ولی گاهی اینطوریم میشه دیگه

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم ...اللهم عجل لولیک الفرج ... التماس دعا دوستان

من یه بار رفتم مشاور هی میگفتم میگفت خب😐 دیگه گفتم من اومدم از شما راهکار بگیرم به جای خب گفتن راه حل بدید

کاربر سابقم😊 حرف بد زدم تو تاپیکی که راجع به صیغه ساعتی بود کاربریمو گرفتن😥 خوب کاری کردم😊
8

اره ، ادم بیشتر عصبی میشه

بگذار هر ثانیه ، حال تو خوب باشد ، بگذار رفتنی ها بروند و ماندنی ها بمانند ، حال خوب خودت را به هیچ اتفاق ، شرایط و شخصی گره نزن !بی واسطه خوب باش ، بی واسطه شادی کن و بی واسطه بخند... تو که خوب باشی ، همه چیز خوب می شود ، باور کن!

من یه بار یه رازی درباره خودم رو به یکی از قوم شوهرم گفتم چون خیلی سر زندگیش مشکل پیدا کرده بود. خواستم دلداریش بدم مثلا

خاک تو سرش بعدش یه جا جلوی مادرشوهرم تیکه شو بهم انداخت!

1403
اره یهو مث ببخشید عن واررفته میگن نمیدونم والا خودت بهتر میدونی

آره اه اه چقد این جمله بده، واقعا بعضیا همینقد بی تفاوتن و آدم احساس تنهایی میکنه

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن،چون ممکنه درگیری سختی بین مون اتفاق بیفته،،، عیسی به دین خود، موسی به دین خود، والسلام، ختم کلام، نامه تمام! 
1547