2703
2553
عنوان

هركى غذاى بدون گوشتى بلده بياد بگه

| مشاهده متن کامل بحث + 529 بازدید | 73 پست
دیگه غذاهای بدون گوشتم دارن لاکچری میشن مثل تخمو گوجه با گوجه کیلو سیزده هزار کم در نمیاد

واى اره😭

من ديروز رفتم مغازه دو جور گوجه گذاشته بود گوجه خوب ها كيلويى ١٥ بود گوجه هاى درجه دو و له كيليويى ١٣ تومن 😫

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من گندم پوست كنده خورد شده دارم ميشه باهاش درست كنم؟ يادم ميدى چجوريه؟

اونجوری خیلی له میشه و بهم میچسبه با اون آش بلغور گندم درست کن

همون پیاز داغ با زردچوبه و فلفل 

اگر نخود هم بریزی خوبه بزار

بلغور گندم رو مثلا یک لیوان بریزی فکر ونم برای ۴ نفر جواب بده(برای اش) و مقداری آب ۶ لیوان خوبه با پیاز داغت بزار بپزه اگر توش شیر هم بریزی میشه اش بلغورشیر(که البته آمادش هم هست ولی با بلغورشم میشه درست کنی)

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2456

دال عدس، خوراک بامیه و سیب زمینی، خوراک ماش،لوبیا، نرگسی، انواع اش، هوبج‌پلو بدون گوشت.ماش پلو و... فکر کنم اینارو نگفتن بچه ها

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
با ماست نیس، پیاز داغ زیاد درست کن توش زرچوبه هم بریز، اسفناج رو بپز بزار آبش تموم شه بکوب اسفناجا ر ...

واقعا خوشمزه ميشه ؟

🤔 من برگ چغندر دارم بنظرت ميشه باهاش بورانى درست كرد؟

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
ماكارانى با سبزيجات حتى با سويا هم بنظرم خوشمزه نيس  ماكارانى فقط با گوشت خوب ميشه

سلیقه ای هست دیگه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2714
با ماست نیس، پیاز داغ زیاد درست کن توش زرچوبه هم بریز، اسفناج رو بپز بزار آبش تموم شه بکوب اسفناجا ر ...

نرگسیه اسمش

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

این نرگسیه🤣🤣🤣

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
واقعا خوشمزه ميشه ؟ 🤔 من برگ چغندر دارم بنظرت ميشه باهاش بورانى درست كرد؟

میشه سبجهsabaja

غذای محلی هم میشه درست کنی

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
یارما هم بهش میگن

میشه نگاه کنی ببینی آش بلغور رو مقدارش رو درست گفتم یا نه چون خودم معمولا چشمی درست میکنم 

2706