2703
2553
عنوان

هركى غذاى بدون گوشتى بلده بياد بگه

529 بازدید | 73 پست

من خودم فقط دمى گوجه و عدس و لوبياچشم بلبلى و خوراك لوبيا چيتى و عدسى به ذهنم ميرسه

شما چى؟

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

كوكو سبزى

كوكو بادمجون

كوكو سيب زمينى

كوكو عدس 

و بقيه كو كو ها

ورقه كدو يا بادمجان

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
الویه بی مرغ. اش. کشک بادمجون

الويه بى مرغ چجورى درست ميشع؟😮

کوکو سبزی با پلو خیلی خوشمزس  واسه ناهار درس میکنم

من تخم مرغ ندارم حسش نى برم بخرم وگرنه منم هوس كوكو سبزى كردم

2714
خیلی چیزا هست   املت سبزیجات باقالی خورشت گیلانی پلویونانی با سیفی و سبزی

باقالى خورشت گيلانى و پلو يونانى چجوريه دستور پختش؟

کشک و بادمجون کوکوها! کشک تریدی با سیب زمینی آب پز یا بادمجون سرخ شده! گوجه و بادمجون خورشتی البت ...

كشك تريدى همون كالجوش خودمونه🤩

2706