1596
1578
عنوان

هركى غذاى بدون گوشتى بلده بياد بگه

| مشاهده متن کامل بحث + 509 بازدید | 73 پست
یارما هم بهش میگن

آهان نمیدونم من به این اسم میشناسم

چند ثانیه به این متن فکر کن!"امیدوارم هر جا که میروی؛یک نفر مثل خودت سر راهت باشد"بنگر که برای تو دعاست یا نفرین...!!!

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

الان داشتم نگاه میکردم اینترنت میرزا قاسمی وای یبار شمال خوردم عاشقشم

واى منم عاشقشم😋😋 ولى شوهرم دوست نداره

به من باشه دوست دارم هر روز بخورمش

بخند بخند بخند انقد بخند تا بترکی 
1546
بورانى اسفناج همونه كه اسفناج با ماسته؟ مگه پياز داغم ميخواد؟

با ماست نیس، پیاز داغ زیاد درست کن توش زرچوبه هم بریز، اسفناج رو بپز بزار آبش تموم شه بکوب اسفناجا رو، بعد بریزش تو پیاز داغا تفتش بده، دوتا تخم مرغ توش بزن 

8
دیگه غذاهای بدون گوشتم دارن لاکچری میشن مثل تخمو گوجه با گوجه کیلو سیزده هزار کم در نمیاد

واى اره😭

من ديروز رفتم مغازه دو جور گوجه گذاشته بود گوجه خوب ها كيلويى ١٥ بود گوجه هاى درجه دو و له كيليويى ١٣ تومن 😫

من گندم پوست كنده خورد شده دارم ميشه باهاش درست كنم؟ يادم ميدى چجوريه؟

اونجوری خیلی له میشه و بهم میچسبه با اون آش بلغور گندم درست کن

همون پیاز داغ با زردچوبه و فلفل 

اگر نخود هم بریزی خوبه بزار

بلغور گندم رو مثلا یک لیوان بریزی فکر ونم برای ۴ نفر جواب بده(برای اش) و مقداری آب ۶ لیوان خوبه با پیاز داغت بزار بپزه اگر توش شیر هم بریزی میشه اش بلغورشیر(که البته آمادش هم هست ولی با بلغورشم میشه درست کنی)

چند ثانیه به این متن فکر کن!"امیدوارم هر جا که میروی؛یک نفر مثل خودت سر راهت باشد"بنگر که برای تو دعاست یا نفرین...!!!
1396
با ماست نیس، پیاز داغ زیاد درست کن توش زرچوبه هم بریز، اسفناج رو بپز بزار آبش تموم شه بکوب اسفناجا ر ...

واقعا خوشمزه ميشه ؟

🤔 من برگ چغندر دارم بنظرت ميشه باهاش بورانى درست كرد؟

ماكارانى با سبزيجات حتى با سويا هم بنظرم خوشمزه نيس  ماكارانى فقط با گوشت خوب ميشه

سلیقه ای هست دیگه

با ماست نیس، پیاز داغ زیاد درست کن توش زرچوبه هم بریز، اسفناج رو بپز بزار آبش تموم شه بکوب اسفناجا ر ...

نرگسیه اسمش

هر شهرتیم  شانیم سنسن                                           جانان آیری جانیم سنسن
1480