2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

گردو رو با اب و اب انار و رب انار و زردچوبه بار میذارم بعد از حدودا 2 ساعت مرغ رو بهش اصافه میکنم بعد از یکساعت یه قاشه رب گوجه و نمک بهش اصافه میکنم و نیم ساعت دیگه بجوشه اماده هست ده دقیقه مونده خاموش کنم فلفل بهش میزیم نوش جون 

گردو رو با اب و اب انار و رب انار و زردچوبه بار میذارم بعد از حدودا 2 ساعت مرغ رو بهش اصافه میکنم بع ...

گردو خودش روعن میده من فقط اینجا دیدم که گردو یا مرغ رو تفت میدن ما شمالیها هیچی رو تفت نمیدیم مامانم گاهی با اردک درست میکنه یه وقتهایی هم خودم با گوشت قلقلی درست میکنم که اونم بعد از اینکه دو ساعت از پخت گردو گذشت گوشت قلقلی که شامل گوشت و پیاز اب گرفته و جعفری و کمکی نعناع خشک هست رو بهش اصافه میکنم و میذارم یکی دو ساعت جا بیافته 

گردو خودش روعن میده من فقط اینجا دیدم که گردو یا مرغ رو تفت میدن ما شمالیها هیچی رو تفت نمیدیم مامان ...

در نهایت یکی دو تیکه یخ کوچیک میندازیم داخلش که روغن پس بده

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
دفعه اولم بود تو این سایتا اینترنت نوشته بود انقدر تفت بدین که تغییر رنگ بده

بعضی وقتا سایتا اون چیزایی ک میذارن اصیل نیس تجربه ها و ذائقه خودشونه.من خودم غذاهای بومی خودمونو سرچ ک زدم دیدم چقدر تغیبر داره با غذاهای اصیلمون. بیشترش برمیگرده ب تجربه. نگران نباش دفعه بعد بهترازالان میدرستی

2706