2703
2553
عنوان

اونایی که انفولانزا مهمه براشون تا نگیرن

| مشاهده متن کامل بحث + 712 بازدید | 59 پست
ربط داره

دست و هواست دستتو بزنی به چشمت و یا بره طرف دهانت تمومه😐

برای هوا ماسک.میزنن دیگه😕

استارتر ممنون از تاپیک.مفیدت برای بچه ها که سخته همش دستشونو بشورن خوبه

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش
مچ دستام دون دون شد باش اخه اسانس دار بود. هلویی بود😅

نه مال من اسانس نداره اول بو داروخونه میده بعدش یک بوی خوبی بعدشم هیچی

بگو ببینم رویا هامو چند می خری🎠؟نمی ترسی از روزی که ویدایی وجود ندارع💕🌸لطفاًلایک نکنیدد:/ جدیدم نیستم نزدیک سه ساله خاموش می خوندم با کاربری دیگم انقد نکین جدید جدید زرنگا🤫😒عکس پروف دادشمه نگین بچه داری🤔😂✈️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دست و هواست دستتو بزنی به چشمت و یا بره طرف دهانت تمومه😐 برای هوا ماسک.میزنن دیگه😕 استارتر ممنون ...

وای مرسی از قدر دانیت نفسسسی

بگو ببینم رویا هامو چند می خری🎠؟نمی ترسی از روزی که ویدایی وجود ندارع💕🌸لطفاًلایک نکنیدد:/ جدیدم نیستم نزدیک سه ساله خاموش می خوندم با کاربری دیگم انقد نکین جدید جدید زرنگا🤫😒عکس پروف دادشمه نگین بچه داری🤔😂✈️
2456
من ۵خریدم ایرانیه.نوشته برای پیشگیری ازآنفولانزا؟؟؟😕😕

منم ۶خریدم ایرانیه مال منم 

پسر من همش مریضه الانم سرما خورده دیگه کلافم

اوف خیلی بده مریضی خوب بشه زودتر ایشاالله

پسر من همش مریضه الانم سرما خورده دیگه کلافم

بایدسیستم ایمنی شوتقویت کنی.ویتامینcزیادبهش بده.میوه وسبزی بده بخوره.دستگاه بخوربزارتوی پاییزوزمستون.من پسرم از۱سالگی بعدازحمام موقع بیرون اومدن دست وپاهاشوباآب سرد آب میگیرم و۳کف دست هم بهش  آب سردمیدم واقعاموثره خداروشکرزیادسرمانمیخوره.این موردآخرروحتماامتحان کن جواب میده کاری که  چندساله برای خودم وپسرم وشوهرم انجام میدیم

2714

ماسک بزنی از همه چی بهتره برا بچه ها خیلی مهمه بیرون میرن ماسک بزنن  انفولانزا از هوا میگیرن هوا الودست 

شمایی که داری امضامو میخونی😎بله با شمام              امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😘
ماسک بزنی از همه چی بهتره برا بچه ها خیلی مهمه بیرون میرن ماسک بزنن  انفولانزا از هوا میگیرن هو ...

منکه با ماسک زشت میشم

یکی از دوستام واسم یه لیوان شیر الاغ آورد 09120132883 بعد از نوشیدن شیر الاغ سرما خوردگیم در عرض 3 ...

بدمزه بود

بایدسیستم ایمنی شوتقویت کنی.ویتامینcزیادبهش بده.میوه وسبزی بده بخوره.دستگاه بخوربزارتوی پاییزوزمستون ...

آب سرد بعد از حمام؟ بتورت میشه ماههاست حتی آب دمای معمولی نخورده همش آب گرم و ولرم😔

بهترین معلم تو آخرین اشتباهيه که مرتکب شدی
آب سرد بعد از حمام؟ بتورت میشه ماههاست حتی آب دمای معمولی نخورده همش آب گرم و ولرم😔

آره آب سرد روبازکن زوددست وپاهاش روتامچ آب سرد بریز و۳کف دست آب سردهم بهش بده وازحمام بیارش بیرون.من چندساله این کارومیکنم

ژلی که معرفی کردین کلا برای استفاده روزانه خیلی خوبه مخصوصا اونایی که بیرون کار میکنن مدام دستاشو رو ضدعفونی کنن برای جلوگیری از ابتلا به کرم و انگل و منتقل کردن اونها به بچه ها خیلی مفیده منتها در مورد انفولانزا شما با ویروس طرف هستین و این ژل ها انتی باکتریال و ضدباکتری هستند نه ضد ویروس.

2706