2726
عنوان

اونایی که انفولانزا مهمه براشون تا نگیرن

| مشاهده متن کامل بحث + 712 بازدید | 59 پست
منم از خیلی وقته استفاده می کنم گفتم بقیه هم استفاده کنن چن نفرنمی دونستن

عزیزم دوستم و دوقلوهاش از هوا گرفتن، شستشو با اب و صابون بهتر از اینه که.مگه اب نباشه

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
دیشب خریدیم تو ماشینه هنو نرفتم بیارم😆

اوه بیارش

بگو ببینم رویا هامو چند می خری🎠؟نمی ترسی از روزی که ویدایی وجود ندارع💕🌸لطفاًلایک نکنیدد:/ جدیدم نیستم نزدیک سه ساله خاموش می خوندم با کاربری دیگم انقد نکین جدید جدید زرنگا🤫😒عکس پروف دادشمه نگین بچه داری🤔😂✈️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ویروس آنفولانزاازطریق هواوتنفس منتقل میشه چه ربطی به دست داره آخه😑😑😑😑

تو مدرسه بدرد میخوره بچه ها همش به همدیگه دست میزنن بازی میکنن ولی فکر نمیکنم بچه من یادش بمونه بزنه

بهترین معلم تو آخرین اشتباهيه که مرتکب شدی
2728
عزیزم دوستم و دوقلوهاش از هوا گرفتن، شستشو با اب و صابون بهتر از اینه که.مگه اب نباشه

خوب وقتی تو اتوبوسی ابو صابون از کجا بیاری

بگو ببینم رویا هامو چند می خری🎠؟نمی ترسی از روزی که ویدایی وجود ندارع💕🌸لطفاًلایک نکنیدد:/ جدیدم نیستم نزدیک سه ساله خاموش می خوندم با کاربری دیگم انقد نکین جدید جدید زرنگا🤫😒عکس پروف دادشمه نگین بچه داری🤔😂✈️

مصرف زیادشم دونه دونه میکنه پوستو،من امتحان کردم😢

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
ربطش چیه؟؟

بابا یکی دست میزنه به میله اتوبوس شماهم دست می زنی دستتو به صوورتت می کشی وارد بدنت میشه دور از جون

خوب وقتی تو اتوبوسی ابو صابون از کجا بیاری

برای ماشینمون اب و مایع گذاشتم، اینو گذاشتم توی کیف مدرسشون

تو مدرسه بدرد میخوره بچه ها همش به همدیگه دست میزنن بازی میکنن ولی فکر نمیکنم بچه من یادش بمونه بزنه

منم برای پسرم خریدم میره مهدتوکیفش گذاشتم میزنه به دستاش قبل ازاینکه بخوادچیزی بخوره ولی برای پیشگیری ازویروس آنفولانزانیست.

مال من ضد حساسیته

فکر نکنم ولی نزن.دستمال مرطوبای انتی باکتریال هم هست.ازوناهم داشتم براشون تموم شد

اره راست میگی به نظرم اینا فقط برای دست خوبه نه صورت

مال من ضد حساسیته

مچ دستام دون دون شد باش اخه اسانس دار بود. هلویی بود😅

منم برای پسرم خریدم میره مهدتوکیفش گذاشتم میزنه به دستاش قبل ازاینکه بخوادچیزی بخوره ولی برای پیشگیر ...

چرا مال من که روش نوشته شماچند خریدی

منم برای پسرم خریدم میره مهدتوکیفش گذاشتم میزنه به دستاش قبل ازاینکه بخوادچیزی بخوره ولی برای پیشگیر ...

پسر من همش مریضه الانم سرما خورده دیگه کلافم

بهترین معلم تو آخرین اشتباهيه که مرتکب شدی
2706