2410
2553
عنوان

اگه بخواین عمل بینی کنید و همسرتون موافق نباشه.. چه میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 351 بازدید | 55 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

استارتر منم دقیقا مشکل تورو دارم

به شدت دوسدارم عمل کنم ولی شوهرم دوس نداره

کلیییی باهاش صحبت کردم میگه نه من با این دماغ انتخابت کردم دوس ندارم چهره ت عوض بشه بهش میگم بهتر میشم خوشگلتر میشم میگه نه😕

آدم‌هایی که هیچوقت حوصله ندارند، بیشتر از همه انتظار کشیده‌اند و چه سخت میگذرند روزهای انتظار...
2714
فاز منزوی و افسرده بگیر یه مدت اه عمیق بکش....شام و ناهار کم و با اکراه بخور انگار میل نداری (اگر ان ...

عالی بود😂

فقط شام و ناهار کم بخورم همین یه مثقال گوشتمم میریزه😅

بسیار سفر باید تا پخته شود خامی، صوفی نشود صافی تا در نکشد جامی
استارتر منم دقیقا مشکل تورو دارم به شدت دوسدارم عمل کنم ولی شوهرم دوس نداره کلیییی باهاش صحبت کردم ...

آخ آخ دقیقا همینو میگه که من تو رو با همین چهره انتخاب کردم. به هرحال حق دارن.

ولی بینی همسرمو ببینی کیف میکنی. همه بهش میگن کجا عمل کردی. خییییلی خوشگله. کاش مال من بود😅

بسیار سفر باید تا پخته شود خامی، صوفی نشود صافی تا در نکشد جامی
آخ آخ دقیقا همینو میگه که من تو رو با همین چهره انتخاب کردم. به هرحال حق دارن. ولی بینی همسرمو ببین ...

بینی های خودشون خوبه دیگه از اعتماد به نفس ما خبر ندارن

من اعتماد به نفسم کمه مطمئنم اگه عمل کنم خیلی توی روحیه و اعتماد به نفسم تاثیر داره هرچی هم به همسرم میگم اصلا یه درصدم راضی نمیشه

میگه الان جوونی هیچ ایرادی نداری این بلاها رو وقتی ۴۰ ساله شدی سرِ خودت بیار😐

منم گفتم دیگه اونموقع به چه دردم میخوره اصن ببینم تا اونموقع زنده میمونم که بخوام برم انواع عمل هارو کنم

آدم‌هایی که هیچوقت حوصله ندارند، بیشتر از همه انتظار کشیده‌اند و چه سخت میگذرند روزهای انتظار...