2703
2553
عنوان

مرجانم بیاین+عکس نامزدم😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1517 بازدید | 69 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مبارکهههههه گلم لعنت به این گرونی.چی کرد با جوونامون 😔😔😐😐😐😁😁😁😁 فقط به شوهرت بگو انقدر زرد ...

فدات شم😍😍😍😍

آره دیگ دیدی نمیرن شوهر کنن همش از گرونیه منتها من چون سامان جان وضعش اوکی بود رفتم سر خونه زندگیم😌

باشه بهش میگم سبز بازی کنه😑

2720
حسود چی  ...من خودم با عنایت نامزدم..ولی عکس نمیدم

عالی بود.منم با حامد😂😂😂

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
2714
نه بابا اونو نمیگم که ارغوان نامزدشِ تو دنیای واقعی

عزیزم ناراحت نشو شوخی کردم تو تنها عشقشی

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
اع جاریمی🙄 جاری عکس طلاهامو دیدی سامان جان برام گرفته😌

اره با مامان رفتیم گرفتیم سلیقه من بود اگر قشنگه 

2706