1542
1578
عنوان

مرجانم بیاین+عکس نامزدم😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1510 بازدید | 69 پست

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

مبارکهههههه گلم

لعنت به این گرونی.چی کرد با جوونامون 😔😔😐😐😐😁😁😁😁

فقط به شوهرت بگو انقدر زرد بازی نکنه.😒😞

کسانیکه به وقت یاری( ولی )در خواب باشند زیر چکمه های دشمن از خواب بیدار خواهند شد.امام علی (ع)......کاملا اتفاقی یه نگهبان از لحظه شلیک موشک و لحظه برخورد ساعت دو نصفه شب فیلم گرفته.کاملا اتفاقی با هواپیمایی هماهنگ نشده.کاملا اتفاقی رادار پدافند جی پی اس موشک کروز دریافت کرده.کاملا اتفاقی شبکه ها انگلیسی زودتر قضیه رو فهمیدن.و کاملا اتفاقی از روز اول نفوذ رو جدی نگرفتیم😔فتنه اکبر در پیش داریم و جریان ظهور با نهایت سرعت در حال رویداده. رود جاریست. خلاف جهت شنا کردن فقط آدم رو خسته و عاصی می کنه.از رود جدا موندن سکون میاره.وعده خدا تحقق پیدا میکنه. اون کسی که بفهمی خودش رو همراه رود به دریا خواهد رسوند. و قابل توجه سد سازان😐یکبار حسین(ع)در کربلا تاوان تمام سد های عالم رو داد.و پاداشش کیمیاست.از مس وجود عالمیان طلا ساختنه .نهایت این رود دریای ظهوره .از قافله عقب نمونیم. که این بار بنا نیست کربلا تکرار بشه.فقط تشت های رسوایی یکی بعد از دیگری به زمین میخوره.کار فتنه اکبر غربال دونه درشت هاست 🌺
1546
مبارکهههههه گلم لعنت به این گرونی.چی کرد با جوونامون 😔😔😐😐😐😁😁😁😁 فقط به شوهرت بگو انقدر زرد ...

فدات شم😍😍😍😍

آره دیگ دیدی نمیرن شوهر کنن همش از گرونیه منتها من چون سامان جان وضعش اوکی بود رفتم سر خونه زندگیم😌

باشه بهش میگم سبز بازی کنه😑

حسود چی  ...من خودم با عنایت نامزدم..ولی عکس نمیدم

عنایت😢

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه میگن بی خیال شواگه رف غصه نداره....تودلاشون ولی میگن حق داره بیچاره💔
8
حسود چی  ...من خودم با عنایت نامزدم..ولی عکس نمیدم

عالی بود.منم با حامد😂😂😂

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
1537
نه بابا اونو نمیگم که ارغوان نامزدشِ تو دنیای واقعی

عزیزم ناراحت نشو شوخی کردم تو تنها عشقشی

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
اع جاریمی🙄 جاری عکس طلاهامو دیدی سامان جان برام گرفته😌

اره با مامان رفتیم گرفتیم سلیقه من بود اگر قشنگه 

1480