2726
عنوان

خواهش میکنم بیاین کمک،همسرم افسردگی حاد داره😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1253 بازدید | 60 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

افسردگي يه دوره داره كه بايد بگذره و چاره اي نيست.با دارو يه كم ميشه كنترلش كرد ولي معجزه نميكنه،حتي باخوردن دارو هم آدم خيلي عذاب ميكشه ولي خوردنش بهترازنخوردنشه.شماهم خيلي بيشتربايد هواشون داشته باشيد چون تواين دوره خيلي حساس ميشن،شما تهراني؟

2728
افسردگي يه دوره داره كه بايد بگذره و چاره اي نيست.با دارو يه كم ميشه كنترلش كرد ولي معجزه نميكنه،حتي ...

من هرکاری میکنم که حالش بهتر بشه،ولی یا اصلا خوشحال نمیشه یا کلا پس میزنه

عوارض افسردگی بدتر از عوارض قرصه من خودم قرص میخوردم راحت قطع کردم قبل از بارداریم. اصلا هم اعتیاد نداره زیر نطر پزشک.الان دوباره شروع کردم بعداز ۵سال.چون زمینه ارثی داره برمیگرده برای من

آدم ها گاهی چوب اشتباهاتشان را جای دیگری می خورند.جایی که حتی فکرش راهم نمی کنند.حواستان باشد چوبی که به احساس و زندگی دیگران می زنیم؛ تاوان دارد.این دل شکستن ها، این بی انصافی ها ،این بازی دادن ها همه اش تاوان دارد
من هرکاری میکنم که حالش بهتر بشه،ولی یا اصلا خوشحال نمیشه یا کلا پس میزنه

شمانمیتونی کاری بکنی تنهایی. باید بره دکتر ازین رو به اون رو میشه

آدم ها گاهی چوب اشتباهاتشان را جای دیگری می خورند.جایی که حتی فکرش راهم نمی کنند.حواستان باشد چوبی که به احساس و زندگی دیگران می زنیم؛ تاوان دارد.این دل شکستن ها، این بی انصافی ها ،این بازی دادن ها همه اش تاوان دارد

بنظر من روانشناس هيچ تاثيري نداره و الكي پولتون و وقتتون هدرميره،اگه افسردگي شديد و دچار مشكل شديد روانپزشك خيلي بهتره هم صحبت ميكنه هم درصورت نياز داروميده،من دكتر صالحي رو پيشنهادميدم توي يوسف آباده .خودم پيشش رفتم و خواهرم هم همينطور.

البته این اواخر مشکلات تو خانوادشون خیلی زیاد بوده،تقریبا یک ساله ما با هیچ کدوم از فامیلای همسرم رفت و آمد نداریم،تک فرزندم هست و تنهاست

پدر و مادرشم فقط به غصه هاش اضافی میکنن

بابا میگه افسردگی شدید داره باید ببری پیش روانشناس بعد لارم بود خودش میفرسته پیش روانپزشک ، 

چرا انقد بنده خدا رو از قرص میترسونین غذای گرم مگه چقد میتونه تاثیر بذاره بله شاید درمان بشه بعدش خوب باشه ولی الان حالش بده 

عزیزم دکتر خوب ببری هیچ مشکلی پیش نمیاد داداش من افسردگی شدید گرفت دست به خودکشی زد الانم تحت درمان ۶ ماه دارو م

صرف میکنه هییییچ مشکلی هم نداره

بابا میگه افسردگی شدید داره باید ببری پیش روانشناس بعد لارم بود خودش میفرسته پیش روانپزشک ،  چ ...

نمیدونم چرا مردم ما انقد از روانپزشک میترسن 😐 واقعا زندگی بعضیا رو نجات میده همین قرصا.کسی که تا خودکشی رفته به زندگی عادی برمیگرده کم چیزی نیست.نمیدونم عوارضش چیه من که تاحالا چیز بدی ندیدم بجز حال خوب😊

2706