2410
2553
عنوان

خواهش میکنم بیاین کمک،همسرم افسردگی حاد داره😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1250 بازدید | 60 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه زیر نظر پزشک مصرف کنه مشکل نداره

کدوم پزشک ،خدا خیرت بده. اونا میگن دارو اصلااا هم براشون مهم نیست طرف تبدیل به جسد میشه.

سلام حضرت دلبر , سلام قرص قمر , زمین که لطفی ندارد از اسمان چه خبر؟؟؟؟؟
چقد خوووووب ،چقد دلم میخواد نسبت ب همه چیز بی تفاوت باشم، چقد عالی 

عه نههههه 

این بی تفاوتیه خیلی بدیه عزیزم 

خودتو قوی کن بی تفاوت میشی البته بگما اینقدر باید از طرف افراد بیشعور تو جامعه اذیت شی تا کم کم به لطف اونا بی تفاوت شی 

2456
کدوم پزشک ،خدا خیرت بده. اونا میگن دارو اصلااا هم براشون مهم نیست طرف تبدیل به جسد میشه.

منم از همین میترسم،دکترا واقعا براشون مهم نیس چه بلایی سرمریض میاد،به جز یه تعداد خیلی کمشون

عه نههههه  این بی تفاوتیه خیلی بدیه عزیزم  خودتو قوی کن بی تفاوت میشی البته بگما اینقدر ...

آخه اینجوری خیلی خوبه، اینقد دلم برای همه سوخته، اینقد استرس همه چیو دارم حال، آینده،  دلم میخواد همینطوری بشم... 😭

ما در جوار یکدیگر زندگی می کنیم، پس اولین مقصود ما در زندگی این است که به یکدیگر محبت کنیم و اگر نمی توانیم دست کم دیگران را آزار ندهیم. نظراتمان را به همدیگر تحمیل نکنیم.
2714
آخه اینجوری خیلی خوبه، اینقد دلم برای همه سوخته، اینقد استرس همه چیو دارم حال، آینده،  دلم میخو ...

منم اینجور بودن ولی خوشبختانه چونکه به اونایی که کمک کردم جفتک انداختن متوجه شدم دنیا دست کیه 😕

منم از همین میترسم،دکترا واقعا براشون مهم نیس چه بلایی سرمریض میاد،به جز یه تعداد خیلی کمشون

بخدا اگه نگم همه بیماری ها ولی اکثرشون با طب سنتی درمان داره.من بچه هامو توخونه درمان میکنم.

ریشه افسردگی از سردیه.نسل غذای سردو از خونتون بزن شادی و معنویت گرمی میاره پس تقویتش کن تو میتونی شوهرتو خوب کنی مطمعن باش

سلام حضرت دلبر , سلام قرص قمر , زمین که لطفی ندارد از اسمان چه خبر؟؟؟؟؟
بخدا اگه نگم همه بیماری ها ولی اکثرشون با طب سنتی درمان داره.من بچه هامو توخونه درمان میکنم. ریشه ا ...

میشه بگی مثلا غذاهای گرم چه غذاهایی هستش؟آخه من زیاد سردرنمیارم

2706