2737
2734

سلام دوستان

دیروز مطمئن شدم که همسرم افسردگی شدید پیدا کرده،خیلی ناراحتم،نمیدونم چیکار کنم،میدونم با مشاوره درمان نمیشه و باید دارو مصرف کنه ولی خیلی از مصرف داروی اعصاب میترسم،

میگن خیلی عوارض بدی داره و وابستگی به دارو میاره،درسته؟کسی تا حالا خودش یا اطرافیانش استفاده کردن؟

لطفا کمکم کنید،اگر راه حل دیگه ای هم دارید ممنون میشن کمکم کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چهار ماه سرخود فلوکستین خوردم و سر خودم قطع کردم 

عوارض قرص از افسردگی کمتر 

البته اسنترا و اینا خوب نیستن فقط و فقط فلوکستین 

هیچ کس از آخرین خداحافظی باخبر نیست.با هم مهربان  باشیم .خدانگهدار دوستان 

مطمئناً اگر نیاز به دارو داشته باشه مصرف دارو براش مفیدتر از مصرف نکردن و اینکه میگن وابستگی میاره بخاطر اینه که سرخود قطع میکنن

وگرنه اگر مراحل قطع کردنش رو رعایت کنن مشکلی پیش نمیاد

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

اووووق خیلی عوارض داره دوست من مصرف میکرد میگفت خونه جلوت اتیش بگیره عین خیالت نیست اغراق هم نمیکرد...عزمتو جزم کن یه ماه روش کار کن چیزهایی که خوشحالش میکنه و انگیزه دادن و هزاران کار دیگه اگه نشد دارو درمانیو شروع کن 

2738

اگر طبراسلامی رو قبول دارید. طب اسلامی رو پیگیر بشین. ان شاءالله نتیجه بیرید.

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   

همه علایمش رو داره

غذا نمیخوره به زور بهش غذا میده اندازه یه بچه میخوره،نزدیکه 20کیلو وزن کم کرده

اصلا حرف نمیزنه،میگه سرکارم تمرکز ندارم،دوست نداره کسی رو ببینه

مادرم میخورد.بسیاااااار سرد شد و نسبت به ما بی احساس،

اگر من بدم با طب اسلامی دکتر خیر اندیش درمانش میکردم اخه زن خودشم افسردگی داشت.

سلام حضرت دلبر , سلام قرص قمر , زمین که لطفی ندارد از اسمان چه خبر؟؟؟؟؟
اووووق خیلی عوارض داره دوست من مصرف میکرد میگفت خونه جلوت اتیش بگیره عین خیالت نیست اغراق هم نمیکرد. ...

چقد خوووووب ،چقد دلم میخواد نسبت ب همه چیز بی تفاوت باشم، چقد عالی 

چهار ماه سرخود فلوکستین خوردم و سر خودم قطع کردم  عوارض قرص از افسردگی کمتر  البته اسنتر ...

من 2 یا 3 هفته فلوکستین خوردم چقدر شاد و پرانرژی بودم، همینه اثرش یا من تلقین میکردم الکی؟ 

2706