1542
1480
عنوان

خواهش میکنم بیاین کمک،همسرم افسردگی حاد داره😢

| مشاهده متن کامل بحث + 469 بازدید | 60 پست
عه نههههه  این بی تفاوتیه خیلی بدیه عزیزم  خودتو قوی کن بی تفاوت میشی البته بگما اینقدر ...

آخه اینجوری خیلی خوبه، اینقد دلم برای همه سوخته، اینقد استرس همه چیو دارم حال، آینده،  دلم میخواد همینطوری بشم... 😭

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن،چون ممکنه درگیری سختی بین مون اتفاق بیفته،،، عیسی به دین خود، موسی به دین خود، والسلام، ختم کلام، نامه تمام! 

طرز تهیه‌ی شربت زعفران و خواص شربت زعفرانی

کلیک کنید

آخه اینجوری خیلی خوبه، اینقد دلم برای همه سوخته، اینقد استرس همه چیو دارم حال، آینده،  دلم میخو ...

منم اینجور بودن ولی خوشبختانه چونکه به اونایی که کمک کردم جفتک انداختن متوجه شدم دنیا دست کیه 😕

1546
منم از همین میترسم،دکترا واقعا براشون مهم نیس چه بلایی سرمریض میاد،به جز یه تعداد خیلی کمشون

بخدا اگه نگم همه بیماری ها ولی اکثرشون با طب سنتی درمان داره.من بچه هامو توخونه درمان میکنم.

ریشه افسردگی از سردیه.نسل غذای سردو از خونتون بزن شادی و معنویت گرمی میاره پس تقویتش کن تو میتونی شوهرتو خوب کنی مطمعن باش

سلام حضرت دلبر , سلام قرص قمر , زمین که لطفی ندارد از اسمان چه خبر؟؟؟؟؟
بخدا اگه نگم همه بیماری ها ولی اکثرشون با طب سنتی درمان داره.من بچه هامو توخونه درمان میکنم. ریشه ا ...

میشه بگی مثلا غذاهای گرم چه غذاهایی هستش؟آخه من زیاد سردرنمیارم

8

افسردگي يه دوره داره كه بايد بگذره و چاره اي نيست.با دارو يه كم ميشه كنترلش كرد ولي معجزه نميكنه،حتي باخوردن دارو هم آدم خيلي عذاب ميكشه ولي خوردنش بهترازنخوردنشه.شماهم خيلي بيشتربايد هواشون داشته باشيد چون تواين دوره خيلي حساس ميشن،شما تهراني؟

1396
افسردگي يه دوره داره كه بايد بگذره و چاره اي نيست.با دارو يه كم ميشه كنترلش كرد ولي معجزه نميكنه،حتي ...

من هرکاری میکنم که حالش بهتر بشه،ولی یا اصلا خوشحال نمیشه یا کلا پس میزنه

عوارض افسردگی بدتر از عوارض قرصه من خودم قرص میخوردم راحت قطع کردم قبل از بارداریم. اصلا هم اعتیاد نداره زیر نطر پزشک.الان دوباره شروع کردم بعداز ۵سال.چون زمینه ارثی داره برمیگرده برای من

آدم ها گاهی چوب اشتباهاتشان را جای دیگری می خورند.جایی که حتی فکرش راهم نمی کنند.حواستان باشد چوبی که به احساس و زندگی دیگران می زنیم؛ تاوان دارد.این دل شکستن ها، این بی انصافی ها ،این بازی دادن ها همه اش تاوان دارد
من هرکاری میکنم که حالش بهتر بشه،ولی یا اصلا خوشحال نمیشه یا کلا پس میزنه

شمانمیتونی کاری بکنی تنهایی. باید بره دکتر ازین رو به اون رو میشه

آدم ها گاهی چوب اشتباهاتشان را جای دیگری می خورند.جایی که حتی فکرش راهم نمی کنند.حواستان باشد چوبی که به احساس و زندگی دیگران می زنیم؛ تاوان دارد.این دل شکستن ها، این بی انصافی ها ،این بازی دادن ها همه اش تاوان دارد
1579