1542
1541

سلام دوستان

دیروز مطمئن شدم که همسرم افسردگی شدید پیدا کرده،خیلی ناراحتم،نمیدونم چیکار کنم،میدونم با مشاوره درمان نمیشه و باید دارو مصرف کنه ولی خیلی از مصرف داروی اعصاب میترسم،

میگن خیلی عوارض بدی داره و وابستگی به دارو میاره،درسته؟کسی تا حالا خودش یا اطرافیانش استفاده کردن؟

لطفا کمکم کنید،اگر راه حل دیگه ای هم دارید ممنون میشن کمکم کنید

اینجا ک ما علائم بالینیش رو نمیبینم، باید ببری دکتر روانشناس، یا روانکاوی میشه یا در موارد حاد قرص باید بخوره ک اشکال نداره، عوارض داره ولی چاره نیست

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن،چون ممکنه درگیری سختی بین مون اتفاق بیفته،،، عیسی به دین خود، موسی به دین خود، والسلام، ختم کلام، نامه تمام! 

طرز تهیه‌ی شربت زعفران و خواص شربت زعفرانی

کلیک کنید

چهار ماه سرخود فلوکستین خوردم و سر خودم قطع کردم 

عوارض قرص از افسردگی کمتر 

البته اسنترا و اینا خوب نیستن فقط و فقط فلوکستین 

هیچ کس از آخرین خداحافظی باخبر نیست.با هم مهربان باشیم .
1546

مطمئناً اگر نیاز به دارو داشته باشه مصرف دارو براش مفیدتر از مصرف نکردن و اینکه میگن وابستگی میاره بخاطر اینه که سرخود قطع میکنن

وگرنه اگر مراحل قطع کردنش رو رعایت کنن مشکلی پیش نمیاد

چند ثانیه به این متن فکر کن!"امیدوارم هر جا که میروی؛یک نفر مثل خودت سر راهت باشد"بنگر که برای تو دعاست یا نفرین...!!!

اووووق خیلی عوارض داره دوست من مصرف میکرد میگفت خونه جلوت اتیش بگیره عین خیالت نیست اغراق هم نمیکرد...عزمتو جزم کن یه ماه روش کار کن چیزهایی که خوشحالش میکنه و انگیزه دادن و هزاران کار دیگه اگه نشد دارو درمانیو شروع کن 

همه علایمش رو داره

غذا نمیخوره به زور بهش غذا میده اندازه یه بچه میخوره،نزدیکه 20کیلو وزن کم کرده

اصلا حرف نمیزنه،میگه سرکارم تمرکز ندارم،دوست نداره کسی رو ببینه

1432

مادرم میخورد.بسیاااااار سرد شد و نسبت به ما بی احساس،

اگر من بدم با طب اسلامی دکتر خیر اندیش درمانش میکردم اخه زن خودشم افسردگی داشت.

سلام حضرت دلبر , سلام قرص قمر , زمین که لطفی ندارد از اسمان چه خبر؟؟؟؟؟
اووووق خیلی عوارض داره دوست من مصرف میکرد میگفت خونه جلوت اتیش بگیره عین خیالت نیست اغراق هم نمیکرد. ...

چقد خوووووب ،چقد دلم میخواد نسبت ب همه چیز بی تفاوت باشم، چقد عالی 

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن،چون ممکنه درگیری سختی بین مون اتفاق بیفته،،، عیسی به دین خود، موسی به دین خود، والسلام، ختم کلام، نامه تمام! 
چهار ماه سرخود فلوکستین خوردم و سر خودم قطع کردم  عوارض قرص از افسردگی کمتر  البته اسنتر ...

من 2 یا 3 هفته فلوکستین خوردم چقدر شاد و پرانرژی بودم، همینه اثرش یا من تلقین میکردم الکی؟ 

1563
اگه زیر نظر پزشک مصرف کنه مشکل نداره

کدوم پزشک ،خدا خیرت بده. اونا میگن دارو اصلااا هم براشون مهم نیست طرف تبدیل به جسد میشه.

سلام حضرت دلبر , سلام قرص قمر , زمین که لطفی ندارد از اسمان چه خبر؟؟؟؟؟
چقد خوووووب ،چقد دلم میخواد نسبت ب همه چیز بی تفاوت باشم، چقد عالی 

عه نههههه 

این بی تفاوتیه خیلی بدیه عزیزم 

خودتو قوی کن بی تفاوت میشی البته بگما اینقدر باید از طرف افراد بیشعور تو جامعه اذیت شی تا کم کم به لطف اونا بی تفاوت شی 

کدوم پزشک ،خدا خیرت بده. اونا میگن دارو اصلااا هم براشون مهم نیست طرف تبدیل به جسد میشه.

منم از همین میترسم،دکترا واقعا براشون مهم نیس چه بلایی سرمریض میاد،به جز یه تعداد خیلی کمشون

1578