2726
عنوان

سرمه دوزی درامد داره؟

1600 بازدید | 7 پست

کلا به کارای هنری علاقه دارم کارای مختلفی انجام دادم می خوام یه کاری یاد بگیرم تو خونه انجام بدم بفروشم به نظرتون سرمه دوزی خوبه؟ پیشنهاد دیگه ای هم اگه دارین ممنون میشم بگید

والا من بلدم برای تولیدی کارمیکردم ولی خیلی خیلی کم اجرت میداد تازه همونم خیلی دیر میداد بهم ..پرزحمته ولی اگه بتونی خودت براخودت کارکنی فک کنم درآمدش خیلی خوب باشه ..من نمیتونم برم بازار دنبال وسیله هاش و مشتری

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی روی چشم اثر بد نداره؟

نمیدونم والا..من فهمیدم کارباگوشی بیشتر چشمو ضعیف میکنه

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔
2728
نمیدونم والا..من فهمیدم کارباگوشی بیشتر چشمو ضعیف میکنه

پس اینجوری نیست که بدن اذیت بشه ؟ مواد اولیش خیلی گرونه؟ چون خ.دش که دیدم گرونه مثلا یه جانماز 170 این مواد اولیش چقدر؟چقدر زمان می بره؟ و کجا میشه فروخت اصلا اینطوری هست که تک تک بخرن ازم؟

جواهر دوزی روی لباس رو هم تحقیق کن 

تابلوهای بسیار زیبای نقاشی میکشم برای عروس خانمها و حتی خانمها و آقایونی که به دکوراسیونشون اهمیت میدن.پیج اینستاگرامم رو ببینید خالی از لطف نیست.@aseman_art_galleryy 
پس اینجوری نیست که بدن اذیت بشه ؟ مواد اولیش خیلی گرونه؟ چون خ.دش که دیدم گرونه مثلا یه جانماز 170 ا ...

نه عزیزم من که خیلی علاقه داشتم برام لذت بخش بود اوایلش یکم گردنت اذیت میشه بعدعادت میکنی..مواد اولیشو نمیدونم چقدر هزینشه چون من نخریدم براکسی کارمیکردم..زمانشم بستگی به خودت داره دیگه هرروز چقدر وقت بزاری..نمیدونم دوستم اگه مشتری ثابت داشته باشی خوبه..این خانومی که من پیشش کارمیکردم خودش واسطه بود یه چیزی براخودش برمیداشت که انگار کمم نبود بعد کارو بین ماها پخش میکرد..ما زیرمجموعش بودیم