2703
2553

امروز به پسر ۳سالم گفت این لباسا چیه پوشیدی?لباسات خیلی دهاتیه,به بابات بگو لباس درستی برات بگیره اینا اشعالن(حالا چون زانو شلوارش یکم سفید شده بود ولی جاکتی روش پوشیده بود رو تازه خریدم)منم با خنده گفتم اره اصلا لباس نداره بمیرم براش,اصلا مادرم یه ذره درک نداره تازه ۲۰ روزه زایمان کردم هر روز یه خرجی رو دستمون هست,تا حالا چند بار بچه رو بردم دکتر و ازمایش بخاطر زردیش,خرید سیسمونی,پوشک,خرج بیمارستان,خرجای دیگه,دو بار رفتم برا پسرم لباس خریدم هر دو بار ایراد گرفته,چند وقت پیش رفتم براش کاپشن خریدم شد ۲۰۰ تومن گفت رفتی جنس اشعالی گرفتی گرون هم شده ولی بدرد نمیخوره,خودشون وصع مالیشون خوبه توقع داره که ما اول زندگیمونه با یه حقوق کارمندی مثل اونا باشیم,دلم میخاد یه بار بهش بگم از روز اول همینقدر وضعتون خوب بود اخه?

بابا دلتنگتم....

وضعش خوبه وپسند نمیکنه خوب کمکتون کنه دیگه..عجب مادریه

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

الهی بگردم واسه دلت...صبور باش گلم ...انشاءالله کوچولوت که بزرگتر شد کمتر رفت و آمد کن که این حرفها روش تاثیر بد نذاره...انشاءالله شما هم شرايطتون اوکي میشه..مهم سلامتيه...خدا به تنتون و روحتون سلامتی بده.

بگو من اینجوری دوست دارم شما اگه دوست ندارین خودتون براش لباس بگیرید

هیچ وقت حاضر نیستم اینجوری بگم که عزت نفس خودم و شوهرم بیارم پایین,من از زندگیم راصیم و خوشبختم ولی مامانم همیشه با حرفاش کاری کرده که از زندگی الان ناراصی بشم

بابا دلتنگتم....
2714
الهی بگردم واسه دلت...صبور باش گلم ...انشاءالله کوچولوت که بزرگتر شد کمتر رفت و آمد کن که این حرفها ...

راه دورم خداروشکر,شوهرم این هفته میاد دنبالم,شاید حتی عید هم دیگه نیام

بابا دلتنگتم....
وضعش خوبه وپسند نمیکنه خوب کمکتون کنه دیگه..عجب مادریه

کمکشون بدرد خودشون میخوره وقتی منت میرن,نمیخام اصلا کمکم کنن,من خودم با شرایط زندگیم کنار اومدم ولی ول کن نیست

بابا دلتنگتم....

من کلا هر چیزی برا دخترم برم مامانم میگه بده میدونی چرا ؟

یه فامیل داریم البته یکی نه سه چهار تا ....مامانم کلا سلیقه اونا رو خیلی قبول داره اونا بچه هاشون همسن دختر منن....

کافی بره خونشون یا بیان خونشون ...بنو به فنا میده 

بچه فلانی یه شومیزی تنش بود خیلی خوشگل بود تو هم برا دخترت برو از اونا بخر انقد حسوده 

بعد به من میگه اونا یی که برا مثلا عیدیش خریدی اصلا قشنگ نبود انقد ناراحت میشم

مثلا پارسال برا دخترم یه ژاکت خریدم خیلی دوسش دارم امسال داشتم میگفتن ژاکتش که پارسال خریدم ....یهو پرید وسط حرفم که خیلی زشت بوده ...بهش گفتم اتفاقا من خیلی دوسش دارم میخواستم بگم همکارام دیدن گفتن چه خوشگله 

میگه نه خیلی زشته خخخخخخخخخ

مادرته دیگه ولی بگو‌بهش ناراحت میشی از حرفاش تو‌دلت نریز 

تابلوهای بسیار زیبای نقاشی میکشم برای عروس خانمها و حتی خانمها و آقایونی که به دکوراسیونشون اهمیت میدن.پیج اینستاگرامم رو ببینید خالی از لطف نیست.@aseman_art_galleryy 

مامان منم همینجوریه خیلی دلم میشکنه خودمو پسرم هرچی میخرم میپوشیم همش ایراد میگیره هی ب من میگه دهاتی بیکلاس آخه شما بگید این حرفه آدم ب دخترش بزنه؟

هرچی میخرم دلمو میزنه ازون لباس یا وسیله

ما هم تازه دوسه ساله عروسی کردیم شوهرم درآمدش کمه اونوخ مادرم انتظار داره وضعمون خیلی خوب باشه همش میگه پس این شوهر تو چکار میکنه پولاشو؟

نکنه معتاده نکنه زن بازه

اخه این حرفا چیه

جا اینکه ب ادم امید بده...

مهره ی مار روزگارمی عشق موندگارمی نفس....
2706