1542
1578
عنوان

مامانم باز دلم شکست,همیشه دلم میشکنه,کاش یه ذره درک داشت

| مشاهده متن کامل بحث + 420 بازدید | 34 پست

مثلا میخواستم خونمو کاغذ دیواری کنم مامانم خونه یکی از همون فامبلامون که دایم منو مقایسه میکنه باهاش یه کاغد کوفتی دیده هی میگه اون رنگی کن اخه چراانقد حسودی مادر ....

من بارها فکر میکردم حسود نیست اما از بس هر کسی هر کاری کرد هی به من گفت تو هم کن باور شد حسوده 

یبار بهش گفتم مامان من خسود نیستم ک هکاری که کسی کرده رو انجام بدم بهم گفت اگر حسود بودی اوضاع زندگیت این نبود

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

خرید نکنه ولی اینجور دلم نشکنه,کاش کاری بهم نداشت

چی بگم والا😕 کلا مادرا عجیب شدن

گاهی شده بپرسی چرا؟؟؟؟  شده خودت بدونی کارت خریته محضه ولی هیی ادامش بدی شده تحقیر بشیدخواسته یا ناخواسته،؟     حتی  خودت خودت رو بپوکونی؟ شده   بگی ای دنیا تو به این بزررگی میشه یه جا واسه من داشته باشی؟ که اروم باشم اونجا هییی  دنیااا  دنیاااا دنیااا
1546

بگو مامان جون لباس بچه رو پدرومادرش انتخاب میکنن،بچه باید به سلیقه پدر و مادرش بزرگ شه

بعدم نگو زورمون نمیرسه و اینا،اصلا خودتو دست کم نگیر،بگو میتونیم گرونترینا رو بخریم واسش ولی نمیخوایم،طور دیگه ای برنامه ریزی کردیم

1566
مادرته دیگه ولی بگو‌بهش ناراحت میشی از حرفاش تو‌دلت نریز 

حالا شما مادراتون در مورد لباسهای بچه هاتون میگن مادر من و خواهرم در مورد لباسهای خودم میگن من لباسهام رو با سلیقه ی همسرم میگیرم همیشه با خودش میرم خرید مادر حالا همه لباسهامو میبینن میگن چه قشنگه مامانم اینا میبینن میگن چه عجب تو لباس خریدی و چه عجب درست و حسابی خریدی چون من هیچوقت دوست ندارم بدم خواهرم لباسهامو بدوزه حسودیشون میشه 

حالا شما مادراتون در مورد لباسهای بچه هاتون میگن مادر من و خواهرم در مورد لباسهای خودم میگن من لباسه ...

در مورد خودمم میگه,مثلا چند روز پیش مانتو جدید پوشیده بودم گفت چه قشنگه,تعجب کردم وقتی گفت بعد گفت چند?گفتم ۱۲۰ گفت چه ارزوووون

1396