1600
1480

امروز به پسر ۳سالم گفت این لباسا چیه پوشیدی?لباسات خیلی دهاتیه,به بابات بگو لباس درستی برات بگیره اینا اشعالن(حالا چون زانو شلوارش یکم سفید شده بود ولی جاکتی روش پوشیده بود رو تازه خریدم)منم با خنده گفتم اره اصلا لباس نداره بمیرم براش,اصلا مادرم یه ذره درک نداره تازه ۲۰ روزه زایمان کردم هر روز یه خرجی رو دستمون هست,تا حالا چند بار بچه رو بردم دکتر و ازمایش بخاطر زردیش,خرید سیسمونی,پوشک,خرج بیمارستان,خرجای دیگه,دو بار رفتم برا پسرم لباس خریدم هر دو بار ایراد گرفته,چند وقت پیش رفتم براش کاپشن خریدم شد ۲۰۰ تومن گفت رفتی جنس اشعالی گرفتی گرون هم شده ولی بدرد نمیخوره,خودشون وصع مالیشون خوبه توقع داره که ما اول زندگیمونه با یه حقوق کارمندی مثل اونا باشیم,دلم میخاد یه بار بهش بگم از روز اول همینقدر وضعتون خوب بود اخه?

وضعش خوبه وپسند نمیکنه خوب کمکتون کنه دیگه..عجب مادریه

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

1546

الهی بگردم واسه دلت...صبور باش گلم ...انشاءالله کوچولوت که بزرگتر شد کمتر رفت و آمد کن که این حرفها روش تاثیر بد نذاره...انشاءالله شما هم شرايطتون اوکي میشه..مهم سلامتيه...خدا به تنتون و روحتون سلامتی بده.

بگو من اینجوری دوست دارم شما اگه دوست ندارین خودتون براش لباس بگیرید

هیچ وقت حاضر نیستم اینجوری بگم که عزت نفس خودم و شوهرم بیارم پایین,من از زندگیم راصیم و خوشبختم ولی مامانم همیشه با حرفاش کاری کرده که از زندگی الان ناراصی بشم

الهی بگردم واسه دلت...صبور باش گلم ...انشاءالله کوچولوت که بزرگتر شد کمتر رفت و آمد کن که این حرفها ...

راه دورم خداروشکر,شوهرم این هفته میاد دنبالم,شاید حتی عید هم دیگه نیام

8

من کلا هر چیزی برا دخترم برم مامانم میگه بده میدونی چرا ؟

یه فامیل داریم البته یکی نه سه چهار تا ....مامانم کلا سلیقه اونا رو خیلی قبول داره اونا بچه هاشون همسن دختر منن....

کافی بره خونشون یا بیان خونشون ...بنو به فنا میده 

بچه فلانی یه شومیزی تنش بود خیلی خوشگل بود تو هم برا دخترت برو از اونا بخر انقد حسوده 

بعد به من میگه اونا یی که برا مثلا عیدیش خریدی اصلا قشنگ نبود انقد ناراحت میشم

مثلا پارسال برا دخترم یه ژاکت خریدم خیلی دوسش دارم امسال داشتم میگفتن ژاکتش که پارسال خریدم ....یهو پرید وسط حرفم که خیلی زشت بوده ...بهش گفتم اتفاقا من خیلی دوسش دارم میخواستم بگم همکارام دیدن گفتن چه خوشگله 

میگه نه خیلی زشته خخخخخخخخخ

شغل شوهرت چیه؟

گاهی شده بپرسی چرا؟؟؟؟  شده خودت بدونی کارت خریته محضه ولی هیی ادامش بدی شده تحقیر بشیدخواسته یا ناخواسته،؟     حتی  خودت خودت رو بپوکونی؟ شده   بگی ای دنیا تو به این بزررگی میشه یه جا واسه من داشته باشی؟ که اروم باشم اونجا هییی  دنیااا  دنیاااا دنیااا

مامان منم همینجوریه خیلی دلم میشکنه خودمو پسرم هرچی میخرم میپوشیم همش ایراد میگیره هی ب من میگه دهاتی بیکلاس آخه شما بگید این حرفه آدم ب دخترش بزنه؟

هرچی میخرم دلمو میزنه ازون لباس یا وسیله

ما هم تازه دوسه ساله عروسی کردیم شوهرم درآمدش کمه اونوخ مادرم انتظار داره وضعمون خیلی خوب باشه همش میگه پس این شوهر تو چکار میکنه پولاشو؟

نکنه معتاده نکنه زن بازه

اخه این حرفا چیه

جا اینکه ب ادم امید بده...

مهره ی مار روزگارمی عشق موندگارمی نفس....
1537

مامان منم تا حدود زیادی اینجوریه...ولی خب من بچه ندارم..مثلاً اگر بهش بگم مهمون داشتم غذام خوشمزه شده بود میگه چه جوری درست کردی بعد که بگم کلی ایراد ازش میگیره...میگه آش رشته های تو خوشمزه نیست...خونه یکی از دوستام آش خوردم فقط اسفناج ورشته بود دخترش درست کرده بود عالییییی...جلوی همسرم بهم گفت تو که چشم رنگی دوست داشتی این که سبزه اس😫😫😫 یکبار که همسرم بهم یک محبت کوچولو کرد جلوی مامانم آدم رو کشید مامانم گفت خوبه که زن به شوهرش سر باشه ها....البته مامانم جدا شده و روزایی که من از دستش گریه میکردم و سخت سعی میکردم بهش بفهمونم دستپختم خوبه همسرم گفت مامانت فکر می‌کنه تنها چیزی که داره الان تجربه و مهارتش تو آشپزیه اینو ازش نگیر بهش بگو دستپختم خوب شده بود همه گفتن ولی خورشت مامانت یک چیز دیگه ایه...اینا رو که گفتم کمی گاردش رو باز کرده و مهربونتر شده 

کارمند 

خوبه که اگر مامانت ناراضیه  خودش خرید کنه واسه نوش اجازه دخالت نده

گاهی شده بپرسی چرا؟؟؟؟  شده خودت بدونی کارت خریته محضه ولی هیی ادامش بدی شده تحقیر بشیدخواسته یا ناخواسته،؟     حتی  خودت خودت رو بپوکونی؟ شده   بگی ای دنیا تو به این بزررگی میشه یه جا واسه من داشته باشی؟ که اروم باشم اونجا هییی  دنیااا  دنیاااا دنیااا
1578